Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen lovas mesék vannak a...

Milyen lovas mesék vannak a Szilajon kívül?

Figyelt kérdés

kisfiam állandóan pacis mesét nézne.nagyon szereti őket.a Szilajt szokta nézni.szeretnék neki más lovas mesét is,de nem tudom h van e egyeltalán.rengeteg mesénk van de azok nem érdeklik őt.

segítségeteket előre is köszönöm.


2011. márc. 5. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fekete Szépség, van mesefilmben, filmen,és könyvben is, imádtam régen! :)
2011. márc. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Volt még egy, de nem jut eszembe a címe, a 90-es évek elején. Egy vad kiscsikó volt benne, akinek az anyját befogták egy kastélyba, és ő utána akart menni kiszabadítani. Volt benne egy Petrezselyem nevű "gonosz" szolga. Nem emlékszik valaki a címére? :)
2011. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én is emlékszem egyre, a 90es évek elején. abban is egy ló szerepelt, a végén meg valami tűzbika elől menekültek..
2011. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat.már töltöm is a filmet és mesét is.sajnos nem tudom kedves második és 3. hogy melyik filmek,mesék lehetnek azok.

de azért még várok hátha valakinek eszébe jut még pár lovas mese vagy film

2011. márc. 5. 17:19
 5/14 anonim ***** válasza:
2011. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ico (vagy Iko), a bátor lovacska, szerintem erre gondoltok. :) Olasz mese, én imádtam kiskoromban. Nem mai darab, de szerintem nagyon aranyos.

http://www.youtube.com/watch?v=lrBIVhRmrXA&feature=related

2011. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

hú ez a lovas oldal nagyon jó.jópár film van amire én is emlékszem.a meséket el is indítottam letölteni a fiamnak.remélem tetszeni fognak neki.

köszönöm.

2011. márc. 5. 17:50
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]



Az én ksifiam ezeket nézi állandóan.

2011. márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lovas klub, ez egy mese sorozat
2011. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
megtaláltam időközben a "vörös bikás" rajzfilmet. Az utolsó egyszarvú, igaz, egy évtizedet tévedtem, mert ez 82es :)
2011. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!