Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt császárral szült...

Van itt császárral szült lovas anyuka?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ti mikor ültetek lóra szülés után. Már nagyon "viszketek", hogy lóra üljek, de még érzékeny a hasam a 6. hetet kezdve. Félek, hogy bajom lenne. Tapasztalatok? No persze a 6 hetes kontrolon megkérdem a dokit, de ő mit tudhatja, ha csak képről látott lovat? Csak lovas anyukák írjanak. Köszönöm előre is!
2010. jan. 8. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Én utoljára gyerekkoromban lovagoltam de szerintem ne menj még. Mindenkinél más ez a dolog és nagyon jól bírtam amúgy már másnap sétáltam meg tettem vettem a kórházban el sem akarták hinni, hogy császáros vagyok. De a lovaglás...az szerintem még nem kéne. Biztosan nem. Legalább 3 hónap kell ha nagyon nem bírod nélküle de szívem szerint 4-et mondanék.
2010. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Akarom mondani: "...én nagyon jól bírtam..."
2010. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Ülj rá!és megérzed jó e vagy nem,bajod már nem lessz tőle!
2010. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is császáros voltam októberben, de még nem merek lóra ülni. A 6 hetes kontrollon minden rendben volt, de 2 hete egy nap jobban megerőltettem magam és szétnyílt a sebem. Pedig csak porszívóztam, utána pedig játszottam a 3 éves kisfiammal. A hegem kb. 4 mm-es helyen szétvált és vérzett. Szóval én még vagy 3-4 hónapig nem hiszem, hogy lóra fogok ülni.
2010. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Atya-gatya! 3-4 hónap? Már így is eltelt 7 hónap, hogy nem ültem lovon. :( No de egyértelmű, hogy nem kockáztatok. Akkor várok még tavaszig. Addig csak földről dolgozunk. Köszönöm a hozzászólásokat.
2010. jan. 9. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!