Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kötelezhetenek e arra, hogy...

Kötelezhetenek e arra, hogy délben menjek a kislányomért az oviba?

Figyelt kérdés
Dolgozom saját fodrász-üzletemben,megoldhatatlan számomra,hogy elhozzam a kislányomat,mert akkor délután már nem tudnék dolgozni,a pénzre szükségünk van,tavaly fejeztük be az építkezést van hitelünk,de arra hivatkoznak,hogy nem akar aludni és ha én nem is tudok menni,akkor menjen a nagyi,egyik nagyi él már csak,tőlünk 200 km-re.
2011. márc. 5. 21:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kislányod?Nem hiszem, hogy egy óvónő nem tudja megoldani, hogy ne kiabáljon....persze kihívás, de hát ezzel jár ez a munka...
2011. márc. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is haza hordtam mert nem aludt.nem volt egyszerű megoldani de ez akkor senkit nem érdekelt.
2011. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sajnos törvény szerint megtehetik, mert csak 5 éves kor felett és csak napi 4 órában kötelező az óvoda. Az ezen felüli szolgáltatásuk már "plusz", amire nem kötelezhetőek (sajnos).

Ez a törvény, megtehetik:-(

2011. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
az utolsval vitatkoznék. igen, 5 évesen kötelező, de ez a szülő részéről kötelezettség, vagyis aki addig nem adta be ezután már muszáj neki. ha felvették, kérni kérhetik, és ha te tudod megoldod, viszont ha nem, és jelen esetben nem, akkro őnekik kell megoldani, ők apedagógusok. az más kérdés, hogy mennyire normálisak, és ez mennyire fog a kislnyodon csattanni.
2011. márc. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!