Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon kicsi a fiam? 13...

Nagyon kicsi a fiam? 13 hónapos 79 cm 10 kg 46cm feje és mellkasa átmérője 12 cm a talpa.

Figyelt kérdés

Amikor kérdik h mennyi idős mindig megdöbbennek,h kevesebbnek gondolták.Már nagyon idegesít.

Mit adjak neki h nőjjön?


2011. márc. 6. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam sokkal kissebb volt ennyi idősen,most is nagyon vékony és alacsony.
2011. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen méretekkel született?

Egyébként így ez alapján nekem nem tűnik kicsinek. Lehet, hogy nagyon babaarca van vagy az is lehet, hogy sok embernek fingja sincs róla, hogy milyen korban hogyan is néz ki egy baba.

2011. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kicsi rövid pihe haja van.Kislányos babaarca.

születéskor 53cm és 3050 gr volt.

2011. márc. 6. 14:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
bőven megtriplázta 1 éves korára a születési súlyát, ne aggódj.ilyen dolgokban az orvosra hallgass, ha ő azt mondja, hogy minden megfelelő, akkor ne izgulj.akik ilyet mondanak frappánsan vágj vissza, ne hagyd hogy ők elbizonytalanítsanak.
2011. márc. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan kérdezed? Én kisfiam másfél évesen volt ekkora! Pedig ő 55 cm-rel született!

A táblázat szerint nagyobb,mint az átlag gyerek!:

[link]

2011. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Jó az a táblázat.

2011. márc. 6. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!