Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan tudnék sablonokat...

Honnan tudnék sablonokat letölteni mesefigurákhoz?

Figyelt kérdés

Gondolok pl a kisvakondra,vagy csak egy sima virágra,gombára stb kb 20-30cm nagyban,hogy kivághassuk színes papírból és dekorálhassunk vele falra,ablakra.

Könyveinkben csak kicsi figurákat találok.Kézügyességem nulla,rajzolni nem tudok,de a körbe rajzolással és kivágással azért boldogulok:-)

Linkelnétek nekem?


2011. márc. 7. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Google-ba ird be amit /akit akarsz és színező


angolul colouring pages és hogy mit

2011. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez tuti jó!Köszönöm! Ez eszembe nem jutott volna:-) Tényleg jókat találtam:-)
2011. márc. 7. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:

:DD


[link]

2011. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. márc. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mekkorában nyomtatható, de innen lehet csemegézni. A fölső sorban még váltogatni is tudod a témaköröket.

Különbem én is tök béna vagyok, de az üvegmatricát kétbalkezeseknek találták ki! Ha elkészíted, nem csak üvegre ragaszthatod.


[link]

2011. márc. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Találtam pillangót is,hóvirágot is,húsvétra nyuszit meg hímes tojásokat is,napocskát stb.

Most már a bőség zavarában vagyok:-)

Kösz még 1x!!!

2011. márc. 7. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!