Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Javasolnátok valami keserű...

Javasolnátok valami keserű vackot, ami nem káros az egészségre, de rossz ízű, és talán nem szopja 2,5éves gyerekem az ujját, ha bekenem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]


De én nem bántanám, valamiért szüksége van rá, az enyém is szopja, ennyi idős is, de én még hagyom.

2011. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jajj miért akarod kínozni a gyereked???

Majd leszokik róla!!

Én is leszoktam róla mire suliba mentem senki nem piszkált addig.És én sem piszkálom a gyerekem.

Amúgy pszichésen is megviseli a gyereket az ilyen drasztikus beavatkozás.De nem akarok okoskodni itt a net olvass utána.

2011. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ne felj,az eskuvoi kepeken senki sem ujjszopva jelenik meg:D
2011. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szoktasd csak le!!!!szégyen nem szégyen 22 éves vagyok 1 babával,de ha annyira fáradt vagyok reggelre érzem hogy szoptam az ÚJJAMAT!!:D

Régeben rosszabb volt pedig nem úgy aludtam el hogy bevettem hanem arra kelltem vagy éreztem reggelre hogy tiszta nyál vagy zsibbadt.Kár hogy anyámék nem szoktattak le ők is így voltak vele hogy majd leszokik magától,hát nem.Gondolhattátok alig mertem aludni régen oszt.kiránduláson vagy pasiknál.De párom tudja elfogad néha kihúzza éjjel a számból az ÚJJAMAT és alszunk tovább.

(direkt hangsúlyoztam ki hogy az újjamat mielőtt valaki félre érti:D)

2011. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ecet?
2011. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22 éves ujjszopó:ez kivétel és baj(betegség)
2011. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Propolisz?


Sokaig az ujjon marad es borzaszto keseru.

2011. márc. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként a középső és a gyűrűs ujját szopja egyszerre, csecsemő kora óta. Már tiszta lapos eme két ujján a két felső ujjperc, meg bőrkeményedéses is. A keserű javaslatokat megpróbálom, a savanyút (ecet) nem , mert nagyon szereti a savanyú ízt.
2011. márc. 8. 11:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Ok próbáld meg a keserű javaslatokat aztán próbálj úgy aludni, hogy tudd a gyerekednek milyen kurv@ sz@r érzés lehet ez.Hiszen neki az ujjszopás a megnyugvást szolgálja ha picit felébred, csak bekapja az ujját és már alszik is tovább.Na most, hogy bekened keserűvel, majd félálomban bekapja és sírni fog.remélem te is úgy alszol majd éjjel ahogy a gyereked MIATTAD.

Szuper anyuka :S

2011. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért ez nem kínzás, sőt a fogszabályzó sokkal rosszabb lesz később ha emiatt eldeformálódik a foga, még pici korban kell leszoktatni.
2011. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!