Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha nem mosom le a szempillaspi...

Ha nem mosom le a szempillaspirált esténkét, az rossz? Mármint hasonlóan káros, mint a hajnak a festés?

Figyelt kérdés
nem szoktam lemosni, kicsit félek hpgy 30 évesen nem lesz szempillám :D
2011. júl. 19. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen, az nagyon árt. De nemcsak ez, bármilyen más smink.
2011. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hot_kiss ***** válasza:
22%
Nem kell félned. Ha nem mosogatod le úgy is lesz!
2011. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. júl. 19. 20:56
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Káros! Mosd le minden este, mert tényleg nem lesz addigra szempillád :S
2011. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban, hogy csúnyán begyulladhat egy idő után a szemed a belepergő festéktől, illetve ráncosodni kezd a szemed alja a "kosztól". A szempilláid nem fognak kihullani :-) max letörnek
2011. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen most le minden este.Én is csak az használok de nem tudnék soha úgy elaludni meg tényleg nem tesz túl jót :s
2011. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Suliidőben én is használok (csak azt), ilyenkor meg nyáron még azt sem, hogy "pihenjen" a szempillám. Plusz lusta vagyok:) Na de, gondolom fürdesz minden nap, nem? Nekem akármilyen vízálló szempillaspirálom volt, ha sok vizet engedtem az arcomra, plusz megdörzsöltem kicsit a szemem, rögtön tiszta fekete voltam. Így legalább minimálisan lemostam, szerintem csináld te is ezt:)
2011. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mosd le mindenképpen, egyszer elfelejtettem lemosni, és másnapra begyulladt mindkét szemem, tiszta véreres lett. Nem is a szempilla a lényeg, hanem a szem.


"Egy átbulizott éjszaka után nagyon hívogató tud lenni az ágy, de ha lefekvés előtt nem mosod le a sminkedet, akkor az arcbőröd nem lesz túl hálás. Ha nem tisztítod meg az arcbőrt, akkor a bőröd nem tud lélegezni, a pórusok eltömődnek, és mitesszerek vagy pattanások alakulnak ki.

A sejtmegújulási folyamatok éjszaka játszódnak le, ha tehát nem tisztítod meg és nem hidratálod az arcbőrödet lefekvés előtt, akkor nem élvezheted ezen folyamatok előnyeit. Ráadásul, ha nem mosod le rendszeresen a szempillaspirált, akkor a szempilláid elgyengülnek és kihullhatnak. Ha tudod, hogy későn fogsz hazaérni, tegyél az ágyad mellé egy csomag sminklemosó kendőt." noiportal.hu

2011. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) le fogom mosni! :))
2011. júl. 20. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!