Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Járt más is így a tanuló...

Járt más is így a tanuló kutyussal?

Figyelt kérdés

2,5 éves lányom Fisher Price-os tanuló kutyusa nem működik, meg se mukkan. (nem elem gond)

2 évet bírnának csak ezek a játékok?


2011. márc. 8. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Miénk még működik, igaz egyszer már kellett benne elemet cserélni, mert csak félig énekelte el a számokat. Ja, és a bal fül egyáltalán nem működik, de a többi igen. Pedig aztán volt nyúzva, 1 éves kora óta nyüstöli. Most 27 hónapos.
2011. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hugim kapott a rokonoktól ilyen kutyust. Új volt természetesen amikor kapta, 1 hónapon belül a zöld kéz nem működött. Néha feltámad benne a "vérkeringés" és használható, de sajnos kevesebbszer, mint többször. Nagyon vékonyak benne a vezetékek és hamar elszakad, megtörik. Amúgy 2010. szeptemberébe kapta. Én is akartam venni a most 20 hónapos lányomnak,de letettem inkább róla. Hasznos meg minden de 12.000 Ft-ért ne menjen már tönkre 1 hónap alatt.
2011. márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mienk meg néha magától beszél:(Le van téve a másik szobába és egyzser csak rákezdi:(
2011. márc. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi 2009 tavaszán vettük a gyereknek,elég sokáig nem is játszott vele,mondjuk mostsem nagyon.... :SS

Még működik,pedig repült már le szekrényről,ágyról,kapott kisebb-nagyobb ütéseket.

Most "kimostam" nedves ruhával,és eltettem a tesókának (2nap múlva érkezik :)) ),remélem még ő is tudja használni...

Mindene működik.

Üdv.

2,5 éves anyukája + 38+7 hkm

2011. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sztem szédszedem..


köszi

2011. márc. 10. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!