Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik sajtban nincs laktóz?

Melyik sajtban nincs laktóz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A Csízióban majdnem biztos, hogy nincs (azt hiszem, teljesen növényi eredetű), de nem tudom, neked a mennyire számít sajtnak :) én szeretem, de itt nagyon sokan nem (a családom sem, bár ők nem is vegák - neked gondolom laktózérzékenység miatt kell, nem vegetarianizmus miatt)
2011. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kecskesajt elvileg fogyasztható laktózérzékenyek számára is, minimális a laktóztartalma, és eszméletlen finom és egészséges.
2011. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Lehet, hogy már késő, de azért válaszolok.

Ha jól tudom a Pannónia sajtban nincs laktóz.(igaz, hogy nem olcsó)De egyébként meg tudod nézni a hátoldalán, hogy van-e benne.És úgy emlékszem, hogy a Pannóniában nincs.

2011. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!