Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez lehet laktóz...

Szerintetek ez lehet laktóz érzékenység?

Figyelt kérdés
3 hónapos kislányom eddig nem volt kimondottan hasfájós,mindig szépen evett,na jó előfordultak rosszabb napok,de már jó pár napja minden evésnél elkezd sírni,összehúzza magát,lehet hallani ahogy kluttyok a kis hasa sokat pukizik és van mikor szinte visítva sír.Hasmenése viszont nincsen,meg láza sem.Én is baba koromba laktózérzékeny voltam,így van rá esély,hogy esetleg ő is az?
2011. szept. 12. 10:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
3 hósan normális a hasfájás...esetleg nem ettél valami puffasztót?
2011. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ha valamire érzékeny, az nem rögtön evés közben jön ki rajta, hanem utána. nem lehet, hogy nem éhes, vagy túl éhes, vagy mohón eszik, vagy nem elég gyorsan, stb...inkább ilyenre gondolnék.
2011. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy Te sem eszel tejterméket. Nálunk Én sem ehetek, amíg szopizik. Egyébként azt mondják öröklődő a tejérzékenység... De persze lehet még ezernyi oka a leírtaknak.
2011. szept. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De most lesz hasfájós mikor eddig nem volt az?Nem,figyelek,hogy mit eszek.Meg ő tápszert is kap 1 nap 2x de van hogy 3x,de akkor is csinálja.Olyan szinten fáj neki,hogy enni sem eszik rendesen,pedig szegénykém enne,de iszik pár kortyot és megint kezdődik előrről.Kaki 2 -3 naponta van és normális állagú,és előtte sem volt gond,hogy csak 2 -3 naponta kakilt nem sírt nem nyűgőskődött,puki miatt sem sírt,most meg már az miatt is iszonyatosan sír.Megpróbálom minnél előbb orvoshoz vinni,de hát itt sajnos időpont nélkül végig ülhetjük a rendelési időt annyian vannak,telefonon meg elérni őket szinte lehetetlen.:( Ugyan is itt olyan ritka a gyerekorvosi rendelés mint a fehérholló,és rengetegen vannak.Minden estere engem nagyon aggaszt főleg,hogy eddig ilyet nem csinált.
2011. szept. 12. 10:39
 5/20 anonim ***** válasza:

lehet hogy a tápot nem bírja...

amugy igen,van hogy ilyenkor jön csak ki a hasfájás...

2011. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
mindenesetre én kipróbálnék vmi hasfájásra való cuccot,espumisan csepp,infacol,stb.
2011. szept. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul fogalmaztam meg,elkezd enni,és utánna rá egy 20 -25 percre rá kezdi csinálni.De még enne mert olyan 30 -35 perc az evés normális esetben,de már nem tud mert ugye ezt csinálja.Mindegy megpróbálom,hogy nem eszek egyáltalán tejterméket.Köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2011. szept. 12. 10:44
 8/20 anonim ***** válasza:
igy azonnal nem kezdhet fájni a pocakja...az más lesz.
2011. szept. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hasfájás az nem csak bizonyos időbe jön ki pl.este?Mert ő ezt nem csak este csinálja,hanem minden evésnél.Na mindegy sikerült időpontot kicsikarni az orvostól,holnap viszem.Bár már telefonba azt mondták táplálási probléma,de én ezt nem hiszem,hogy az mert születésétől fogva kap tejcsit is meg tápszert is.Remélem tudnak valami okosabbat is mondani majd a táplálási problémán kivül ami eddig persze nem volt probléma.
2011. szept. 12. 11:45
 10/20 anonim ***** válasza:

nem,nem csak este fáj a hasuk,legalábbis kisfiamnak olyankor mindig fájt,minden evésnél kapott espumisant.


milyen sürün eteted?

2011. szept. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!