Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van egy halom márkás, újszerű...

Van egy halom márkás, újszerű 122-128as méretű fiú ruhám, csomagba adjam el vagy egyenként?

Figyelt kérdés

egy forintér nem, szeretném feltenni....

és azért potom pénzért sem.

hogy tudnám jobban eladni?

fel raktam már 1-2 darabot de rá sem néznek :(

így a nyakamon marad, pedig nem sokat kértem érte csak annyit, hogy az árából másikat vegyek a fiamnak, használtan...

pl. egy agressor márkájú újszerű tavaszi nadrágot 1500ft-ért vagy ez sok?


ha csomagba rakom mennyit kérhetnék értük kb 15-20db


köszi


2011. márc. 11. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

egy használt nadrágért, bármilyen márkás és jó állapotú nemigen ad senki 1500 ft + postaköltség 420ft. mert annyiért vesz egy kínai újat, mégiscsak új, és 1-2 szezont kibir.

felteheted 1 forintos csomagként, minimálárral és fixárral. Igy megtudhatod mennyiért vennék meg.

Én a fiamnak vettem egy ruhacsomagot, 11000/50 db. A fix ára 20000 lett volna, amit kicsit soknak tartottam.

2011. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ!


de azért egy olyan nadrágot ami 7000ft volt és kb kétszer viselt, azt adjam 500ft-ér?


megpróbálkozom csomaggal, hátha úgy jobban elmegy


köszi még egyszer

2011. márc. 11. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:

"egy olyan nadrágot ami 7000ft volt és kb kétszer viselt, azt adjam 500ft-ér?"

nézd, ez végül is a te döntésed volt, hogy ennyiért veszel nacit. akinek van pénze ilyenre, az úgyse használtan fogja venni, akinek meg nincs, annak jobban megéri ezerért a kínai új postaköltség nélkül, megtapizási lehetőséggel. :)

(nem piszkálni akartalak, ne érts félre, csak én így látom)

2011. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hoppá!


én nem írtam, hogy én vettem...


bárcsak megtehetném, akkor nem árulnám a neten

2011. márc. 11. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!