Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a törlőkendő, ami...

Melyik az a törlőkendő, ami árban is megfelelő, és szépen, egyenként ki lehet húzni a lapokat a csomagból?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem mindig rá kell készülődnöm,kiszedegetni előre egy csomót.Ami meg nem kell,rondán lehet visszagyömöszölni.
2010. júl. 21. 10:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

dm sajátmárkás - a fehér és a zöld is nagyon jó-

jól ki lehet szedni a tartóból és kellően nedves nem tocsog és nem is száraz.

2010. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
lemaradt: van egy csomag külön van kettő összecsomagolva és néha négy csomag összerakva általában 4ft/lap az ára de néha akciós akkor három ft. valamennyi ...
2010. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Axxo. 299 Ft, jó nagy, megfelelően nedves, könnyen kezelhető. 1,5 éve ezt használom (mióta rátaláltam), még most is hogy a kislányom szobatiszta lett (kéztörlés, popsitörlés).
2010. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ja! Az Axxo is 72 lapos. Az M5-ös melletti Tesco üzletsorán szoktam venni egy kis pavilonban, ahol pelenkát is árulnak.
2010. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekünk a Johnson extra protection jött be. A krémes. Szépen kijön, isteni az illata, jó nedves.

1799-ért szoktam venni akcióban a 4 csomagot, szerintem nem vészesen drága.

2010. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én a Gabit imádom! És isteni, igazi baba illata van!
2010. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
lidl-ben 2-300 forint és nagyon jó. kék színű, de van sensitive is.
2010. júl. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mi a Pampers Clean& Playt használjuk

Van amikor egész jó áron lehet kifogni és az illata is remek

De a Dm saját popsitörlője is remek

2010. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Axxo! Euros boltban veszem 290 ft-ért, 72 db-os és minden követelménynek tökéletesen megfelel. Huggies, Jonsons elbújhatnak mögötte.
2010. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mi használtunk Neogranormont, Pampers-t, Nivea-t, Gabi-t, DM-eset, több névtelen popsitörlőt, de eddig a Neogranormon vált be a legjobban. Bár sajnos előfordul, hogy nem lehet egyszerre csak 1 db-ot kihúzni belőle, így vissza kell tömködni néhányat.

Az Axxo-t lehet kapni Nyíregyházán? (bocsi az off-ért kérdező!!)

2010. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!