Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha 2 év körüli gyermeked a...

Ha 2 év körüli gyermeked a boltba az alábbiakból szeretne egyet, hogy vegyél neki, veszel?

Figyelt kérdés

- kinder tojás vagy kinder csoki

- tik tak

- gumicukor

- Pombear chips

- kubu vagy más szívókás innivaló

- sajtos tallér

stb


2011. márc. 11. 15:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Kubut és néha kinder csokit .
2011. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Kinder toját a nygmamája, többit senki, főleg nem én.
2011. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

MIÉRT???

mi baja lesz ha "ne adj isten" veszel neki egy zacskó haribo gumicukrot, és adsz belőle pár darabot enni????

nem egyszerre az egész zacskót gondoltam

hanem egy zacskó, pl 2 nap

2011. márc. 11. 16:01
 4/36 anonim ***** válasza:
67%

2 évesnek én még nemigen adnék tömény cukros dolgokat, így gumicukrot sem.

Amit a felsoroltak közül adnék: szívókás innivaló (ha minimális benne a "műanyag", vagy egyáltalán nincs) és sajtos tallér.


Csoki szerintem ebben a korban még korai, a gumicukor is, tictacot félrenyelheti, chips túl sós.

2011. márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Kinder csoki most is van itthol.

Tik takot nem adok, mire az neki? jó a lehellete :) Csak a torkán akadna...

Gumicukrot nem szereti.

Semmilyen chipset nem veszek neki, bár apa néha eszi, olyankor ad neki, amit utálok.

Szivószálas innivalókat iszik, de nem rendszeresen. van, hogy megszomjazik mikor sétálunk, és azt veszem neki, ha nem viszek magammal.

Péksütiket szereti, de ritkán jutok olyan helyre, ahol vehetnék :) Igyekszem nem vinni magammal a boltba, mert mindig megkiván valamit. legtöbbször a Kismackót, de megtudom vele beszélni, hogy csak otthol eheti meg, ha megvesszük.

Ja, és nyalókát, meg cukorkákat SOHA. Multkor adtak neki az utcán, egy másik anyuka, teljesen kiakadtam. Ha én nem adok neki, más ne nyomja a kezébe.

2 éves és 3 hónapos kislány.

2011. márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
81%

Két évesen ezek közül egyiket se vettem neki. Nem is kérte, mivel nem ismerte.


Most 5 éves, Kubut és kinder tojást veszünk a felsoroltak közül időnként.

2011. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
62%

most biztos le pontoztok...

de nem baj


én meg veszem a gyereknek bármit is kér, persze bizonyos határokon belül, de 1-200ft-ot nem sajnálok tőle, azért gyerek hogy édességet egyen, bár tic-tacot még nem eszik de csak azért mert nem bírja el rágni, a gumi cukrot nem szereti..

a kinder csoki a kedvence


nincs olyan nap hogy ne kapna édességet

még mielőtt bárki megszólna:

gyönyörűen egészségesek a fogai, nincs elhízva..


mindig 1 dolgot kap

el lehet vele menni bárhova, ritkán csap hisztit, de az is 1-2 percig tart és csak akkor mikor álmos


szóval a válasz a kérdésre


igen, meg veszem neki

2011. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez inkább attól függ, hogy milyen rendszerességgel. Nyilván minden nap nem. Nem csak azért, mert tömném minden nap édességgel, hanem azért is, hogy ne szokja meg, a bolt akkor vásárlás. Mert ha később jönnek nagyobb "igények", akkor nem biztos, mindig fogom tudni teljesíteni! De egy héten 1-2x belefér valami édes!
2011. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
71%

- kinder csoki most is van néha kap egy csíkot

- tik tak még nem evett

- gumicukor nem szereti

- Pombear chips néha kap

- kubu vagy más szívókás innivaló szokott inni

- sajtos tallér azt is szoktunk venni

2 éves volt januárban

2011. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

2 éves múlt a legkisebb 2 hónapja. A nagyok 7 és 11 évesek.

Kinder-dolgokat szoktunk venni. Nincs ellene kifogásom.


tik-tak, gumicukor, Pombear, chips: a nagyok néha kapnak, havi egyszer. A pici a két utóbbiból tud enni, cukrokat abszolút nem és nem is szeretném.


Kubut és hasonlókat havi egy-két alkalommal veszünk.

A sajtos tallér ellen sincs kifogásom, néha jöhet.


Legjobban a gumicukor és a chips az, amit ha lehet, kerülünk, és nem veszünk gyakran, csak ha velünk jönnek vásárolni a gyerekek is.

2011. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!