Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislánynak érdemes...

2 éves kislánynak érdemes nyárra ilyesmi szandált venni?

Figyelt kérdés

[link] storetype=store&store=32&pageno=6

Nem fog belőle kilépni, vagy elesni benne? Nekem nagyon tetszenek ezek, csak nem tudom hogy való-e már egy 2 évesnek.


2011. márc. 11. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 23 hónapos és imádja én tuti veszek neki(barátnőm fiáét próbálta fel).Nem esett el eddig benne,tudott járni benne és alig akarta levenni.:)
2011. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7000 Ft-ért egy gumipapucsot???????????
2011. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én két éves kislányom nagyon szereti.Ami most van neki azt lassan kinövi,de biztos,hogy veszek neki másikat.Viszont ne adj érte ennyi pénzt!!!

Én kínaiban vettem,tökéletes.

2011. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem vennék neki főleg ennyi pénzért...nem is szerette tavaly sem állandóan lehúzkodta.

Nem tartja rendesen a bokáját sem. Nálunk ez fontos tényező.

2011. márc. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vedd meg nyugodtan. Ez nem "gumipapucs" kedves elottem valaszol.

Ez egy kemenyebb hab, nekem balerinam van, de imadom, olyan mintha zselen jarnek, nagyon kenyelmes.

A csoportomban is tobb kisgyereknek van (1-2 evesek), nem esnek el benne, es nem is esik le a labukrol. O mar ket eves, nyugodtan vedd meg a klumpat, kisebbeknek pedig ott a balerina, olyan kis cukik:)

2011. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lányomnak van télen kapta mert folyton az enyémet húzta fel(ami ugyanilyen)hol ebben van hol mamuszban,szeretjük,de megfelelő a kínai is
2011. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jajj de jó, akkor fogok venni. Persze nem ezt a drágát, tudom én is hogy van olcsóbb is, csak arról nem találtam linket.

Köszi a válaszokat.

2011. márc. 12. 18:13
 8/8 anonim ***** válasza:

En mar valaszoltam, nekem is van, csak ballerinaban.

En megvennem az igazit, mert van igazim, meg hamisitvanyom is, a fake az eleg kemeny, az igazi viszont nagyon puha. Tegnap futottam a villamos utan, es mintha nem is a foldon lepdeltem volna. Szerintem erdemes bealdozni ra, mert eleg sokaig ki is birjak. Mondjuk a gyerekek laba gyorsan no, lehet elobb kinone, mint szetrugna

2011. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!