Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez a cipő jó szerintetek...

Ez a cipő jó szerintetek tavaszra?

Figyelt kérdés

Nem fog benne fázni a lába?


[link]


2011. márc. 11. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy fázna benne a lába pláne zokniba...tavasz közepén meg már lehet túl meleg is lenne neki.
2011. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jó lesz igen.

Nem hinném hogy fázna benne a lába,de esetleg hűl az idő vastagabb zoknit adsz rá.

2011. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fázni szerintem nem fog, viszont ennyi pénzért ez bőr vagy nem? Szerintem nagyon fontos, hogy megfelelően szellőzzön a láb, műbőrt nem adnék a fiamra.
2011. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én ezt őszre venném meg.Vannak azok a szandik aminek az eleje/oldala nyitott.
2011. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen jó,néztem én is,elég hajlékony is,nem túl vastag a talpa sem,és olyan hasitott bőr anyaga vann nekem úgy tünt.szerintem jó.
2011. márc. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én tavaszra szandál cipöt vennék,ezt inkáb öszre venném meg.Ezt a cipöt max egy honapig tudná használni utánna meg már meleg lesz neki szerintem.
2011. márc. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog benne fázni, mi őszre-tavaszra hasonló cipőt veszünk. Mi is ilyesmiben járunk, ezen kívül csak bundás bakancs és szandál van. Meg esőben gumicsizma. Aki írta, hogy nem bőr, hát azzal az a gond, hogy a bőrcipő 10ezer Ft, és 3 hónap alatt kinövi a gyerek. Nekünk pl. két gyerekünk van. Drága mulatság. Ha majd hordja legalább két szezonban, akkor kap bőrcipőt.
2011. márc. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Most értünk haza a cipőboltból és ezt a cipőt vettük meg.

Ez az egy cipő volt amibe tudott menni meg szaladgálni a fiam úgy,hogy észre se vette,hogy cipő van rajta:)


[link]



A kék cipőt is próbáltuk amiről a kérdés szól de annak sajnos a 23-as mérete kicsi volt a 24-es meg nagy:(


Én is néztem a jó drága bőrcipőket de sajnos nincs nekem sem 10 ezer forintot 1 cipőre amit max 2 hónapig fog hordani.

2011. márc. 12. 13:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért,de hasonlót láttál lányosban,mert a honlapon nem találtam,és melyik város?tetszik nekem is és hétfőn nekünk is kell menni cipőt venni
2011. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó


Ezt mondanám hasonlónak lányosba.Ebből volt is.

Mi Debrecenbe a kishegyesi u.1 szám alatt vettük.


De az a cipő amit mi vettünk,a képen tényleg nagyon fiúsnak néz ki.Élőben viszont tejesen unisex.

2011. márc. 12. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!