Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vehetek Hello Kitty mintájú...

Vehetek Hello Kitty mintájú pizsamát egy hat éves kisfiúnak ha nagyon szeretne ilyet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze.Itt van kékben:

[link]

2011. márc. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
hm nekem van fiam és lányom is én nem vennék ilyet a fiamnak nagyon csajos és azért 6-évesen ehhez már nagy én úgy érzem! de ártani biztos nem ártasz vele elvégre otthon van rajta !
2011. márc. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

pirosban:


[link]

2011. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy vehetsz!

Az én fiam is nagyon szereti, zokniban olyanokat hord.

2011. márc. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Túrtam a fiamnak egy sötétkék pizsinadrágot.Itthon vettem észre a címkéjét,hogy Hello Kitty-s.Gyorsan kivágtam mielőtt meglátja.

Meg sem fordulna a fejemben,hogy ilyet vegyek,mert nem venné fel....

De ízlések és pofonok....:)

2011. márc. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Te nem az az anyuka vagy, aki a multkor Hello Kitty-s orat akart venni a fianak?
2011. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Otthonra, éjszakára miért ne?
2011. márc. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Nincs fiam,de nem adnám rá.A lányomra sem adok Verdásat.A Helló kitty lányos bármilyen szinű is az a pizsama.Ja és főleg nem 6évesnek.
2011. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem is nagyon lanyos :S Bar nalunk az oviban is van olyan kisfiu, aki a novere body-jait hordja, kis rozsakkal, gazdasagos alapon. De o meg kicsi, egy hatevest mar csunyan ki is rohoghetnek erte a haverok, ha atmennek jatszani. En biztos nem vennem meg, ma ezt akarja, holnap meg azt, majd elmulik.
2011. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!