Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek a Milupa és...

Mi a véleményetek a Milupa és Hipp instant csecsemőteákról?

Figyelt kérdés
Lányom 2 éves, de egy korty tejet vagy kakaót nem iszik 1 éves kora óta. A délutáni és az esti elalvásokhoz a Milupa gyümölcsteáját issza. Szerencsére megissza napközben a vizet is (egy-egy kortyot), de a teáról nem tudunk leszokni. Mi mást adhatnék neki helyette? Tudom, hogy cukrot tartalmaz, de annyira azért nem árt, hogy ezt issza minden nap igaz?
2011. márc. 12. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ezt issza minden nap, akár 5 decit is. Most 1 éves. Szerintem ha amúgy nem tömöd édességgel, és mosod rendesen a fogát, se elhízni nem fog, és a fogai sem romlanak meg tőle. Amúgy meg vitaminok is vannak benne, szóval még jó is :)
2011. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sokszor adtam a fiamnak ilyen Hipp teát pici korában, nagyon szerette.

Nem értem ezt a mizériát a cukor körül amúgy. Mármint persze, nem kell mindent agyon cukrozni, de azért nem halálos méregről van szó. Én is iszom minden nap teát, természetesen cukorral, mégse vagyok se dagadt, se beteg, se semmi. Baja annak van tőle, aki nem tud mértéket tartani.

2011. márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ráadásul gyümölcs cukor van benne! Nyugodtan adhatod, én is adok a 11 hónaposomnak, mert ő nagyon sokat iszik, és ha azonnal kéri a teát, nagyon praktikus a filteressel szemben. Adhatsz neki filterest,ha bizonytalan vagy, de nem lesz tőle semmi baja! Ez a cukor téma túl van lihegve mostanság szerintem.
2011. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan adhatod neki. Az én lányom is ezt issza 4 hónapos kora óta, mert mást nem fogadott el. Én éppen csak annyi teát rakok a vízbe, hogy megszínezze, így egyáltalán nem édes.
2011. márc. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, én is úgy gondolom, hogy a cukor téma manapság túl van lihegve. Sajnos a környezetemben már szégyelltem magam, hogy én ilyen cukros teával itatom a gyerekem, mert itt mindenki vizet meg tejet ad csak. A fogai szépek, mossuk rendszeresen és amúgy nem tömöm édességgel, jó hogy megerősítettetek!!! :)
2011. márc. 15. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!