Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hipp instant babatea, hogyan...

Hipp instant babatea, hogyan kell elkesziteni? Mert nincs rajta magyar hasznalati utmutato!

Figyelt kérdés
kulfoldon elek es csak lengyel leiras van a tean, mivel a nyelvet nem beszelem igy nem tudom hogy kell elkesziteni, mennyi vizhez mennyi tea kell. aki tudja legyszives irjatok meg! koszonom a valaszokat!!
2011. ápr. 21. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ízlés dolga. Ha nem akarod túl édesre, akkor kevesebbet teszel a vízbe.

Nekünk Milupa van itthon. 1 dl vízhez 1 evőkanál (5g) granulátomot ír. Szerintem a Hippnél is így lehet.

2011. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Hipp van itthon, és 100ml vízhez egy kávés kanál granulátum. Én úgy szoktam, hogy a 125ml Aventes üvegbe másfél kanállal teszek.
2011. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen lanyok!! es ezt melegen es hidegen is adhatom ugye?
2011. ápr. 21. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
igen
2011. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!