Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egész napra vagy csak fél...

Egész napra vagy csak fél napra vigyem oviba?

Figyelt kérdés

Májusban lesz 3 éves és most ápr.1-étől vihetem már oviba. Gondoltam könnyebb lesz a beszoktatás most mikor még nem dolgozom, mint szeptemberben meló (2 műszak) mellett. Amúgy meg nagyon hiányzik neki a gyerektársaság. De ha most megszokja a fél napot akkor majd később sem akar ott aludni? Habár már itthon sem alszik napközben.

Vagy már most egész napra vigyem? Akkor meg majd még meg is szólnak, hogy otthon vagyok még a gyerek meg oviba.

Mondjuk tudnék mit csinálni , mert nagy a kert és nem sok segítségem van. Szóval fél vagy egész nap? Mik a tapasztalatok?


2011. márc. 15. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Egész napra már most. A gyermek érdekeit nézd.
2011. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Egesznapra, fel nap az semmi, kimaradna a foglalkozasok felebol, amik tobbnyire egymasra epulnek.


Ovoneni

2011. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Én fél napra vinném. 1 hónappal azelőtt hogy mész majd dolgozni, akkortól meg ott alszik. Otthon úgy is alszik. Délután egyébként nincsenek foglalkozások. Én személy szerint nagyon haragszok egy ismerősömre ilyen ok miatt. Otthon van,nem csinál semmit, és a kislány egész napos. De ez csak az én véleményem.
2011. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nalunk vannak delelott es delutan is foglalkozasok. A gyereknek meg jot tesz, ha a kortarsaival jatszhat es nem anyukaval unatkozik otthon.

Ezert nem kell lenezni senkit!

2011. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TKI Ibolya ***** válasza:
Az én gyermekeim is egész naposak voltak pedig én otthon voltam.Nem azért mert nem akartam velük lenni hanem mert kijelentette mind a kettő ő ugyan haza nem jön mert akkor délután nem játszhat a társaival.Egyébként nálunk délután már nincs foglalkozás csak szabad játék.
2011. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
délután nincs itt se semmi. Délelőtt vidd mikor ébredtek, én 8-ra viszem, és délben megyek érte, mert a kistesóval itthon vagyon (itthonról dolgozom), délelőtt is van időm mindenre, a délutánt szeretném kettejükkel tölteni míg lehet. bőven elég nyár vége felé ott altatni, szép lassan megszokja.
2011. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!