Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hete kb egész nap tiszta...

Két hete kb egész nap tiszta nyűgös. Vigyem dokihoz?

Figyelt kérdés
7.5 hónapos,kb 2 hete nem bírok vele.Az éjszaka olyan,mint mindig (kétszer eszik),de a nappal rémálom.Semmi nem jó neki.Nem akar játszani,semmit nem akar,amit eddig szeretett.Ha leteszem egyből ordít,ha felveszem,akkor csak kicsit később ordít.Ha hétvégente rokonokat látogatunk,akkor sokkal jobb a helyzet,gondolom az újdonság varázsa,de aztán ott is kezdődik minden.Lehet,hogy beteg?Már lassan agylobbot kapok.Egaéz nap cipelem és így is csak ritkán jó.Foga már van kettő,gond nélkül jöttek ki.
2010. márc. 11. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mászik? Csak kúszik, vagy nem változtat még helyet? Fiam detto ugyanilyen volt ekkorkának, egyértelműen éreztem, hogy mivel 7 hósan épphogy kúszott, ami igen nagy erőfeszitésébe került mondjuk eljutni a-ból b-be, iszonyat sokat nyűglődött. Én is cipeltem, mint te, kb akkor vettem kengurut, mert már nem birtam a nappalokat igy, na meg a súlyát sem:( mint aki egy percre sem találja fel magát, mégha mutatsz neki dolgokat vagy próbálsz vele játszani, az sem jó... Egyszerűen fusztrálta , hogy nem jut előre normálisan. Ez ment végig a kúszó korszakában, kb 2!hónapig:( ahogy mászni kezdett, 2 hónap teljes csend és boldogság jött, meg persze nyár volt, sok program, fürdés, séták...aztán felállt, a kinlódás kezdődött megint, mig nem lépegetett a bútorok mentén, akkor jobb lett. Nem ez a baj szerinted? Eszik/iszik/alszik rendesen? Szerintem a mozgás lesz a gond, annak a hiánya.
2010. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez van csak már 4 hete,ugyanannyi idős a lányom,mint,a te babád.Bár nálunk most jön(jöhet)az első fog.Attól,hogy az első fogak gond nélkül kibújtak sajnos nem jelenti azt,hogy egyikkel sem fog megszenvedni.A héten volt kint nálunk a védőnő neki is mondtam mennyire nyűg9s a pici,azt mondta ennek több oka is lehet.Fog,szeparációs szorongás(mikor a baba rájön,hogy te és ő két ember vagytok)ill.az izmok,mozgás fejlődés egyes babákat nagyon megviselhet.

Viburcol kúpot javasolt nekünk a védőnő és attól javult a helyzet.

2010. márc. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kúszik még,játunk tornára is emiatt.A babakocsit sem tűri már,feszíti ki magát belőle.Az evéssel is vannak gondok,de szopizni persze szeret.
2010. márc. 11. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!