Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen, kicsit magasabb szárú...

Milyen, kicsit magasabb szárú tépőzáras sportcipőt, cipőt ajánlotok 2,5 éves fiamnak?

Figyelt kérdés
Küldenétek linket, ti milyet vesztek, vagy vettetek? Nagyon köszönöm!
2011. márc. 15. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Tavaly nyaron vettem egy nike sportcipot lanyomnak, nagyon meg voltam vele elegedve. Jol tartotta a labat, ez azert volt fontos, mert akkor o meg csak 1 eves mult. Bar koran kezdett el jarni, olyan cipot akartam, ami rendesen tartja a bokajanal a labat. Iden is hasonlot szeretnek majd venni, kuldok at par linket, ahol ilyen cipoket talalhatsz:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Persze tesz-veszen es vaterna is talalhatsz uj hasonlo jellegu cipoket.

2011. márc. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Esetleg még javasoltok cipőt?
2011. márc. 18. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Kisfiamnak ilyet vettünk, nagyon szeretjük,könnyű belebújni,és jó könnyű.Deichmann-ban 5990FT.

2011. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jé, pont igyanez van neki most:))) ez a benti, de befogtam kintinek:(
2011. márc. 18. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

a flexet nézdd, ne a gg-t.

2011. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a lilliputit!
2011. márc. 19. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!