Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játékot ajánlotok 1,5...

Milyen játékot ajánlotok 1,5 éves gyerkőcnek? (fiú)

Figyelt kérdés
Van két nagyobb tesó,szintén fiúk,így nagyon sok a játékunk,de én már karira gyűjtöm az ötleteket!
2011. okt. 12. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de miért nem lehet az írni hogy KARÁCSONY?! A szőr feláll a hátamon,az ilyen szövegtől,és társaitól!
2011. okt. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Amit az én kisfiam szeret: autó, dömper, zenélő telefon, szintetizátor, gumilabda, plüssállatok
2011. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne már, h két nagyobb fiú tesó mellett még nincs annyi tapasztalatod, h ötlet kell! Nekem első gyerekem, de én már most látom, h mik érdeklik 19hónaposan.

Amúgy én valami garázs/autópályát szeretnék, mert mindene a kisautózás. Ilyesmit: [link]

2011. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat!ha nem tudtok normális választ írni akkor miért válaszoltok?(tisztelet a kivételnek)Talán azért nincs ötletem mert amint említettem sok a játékunk.Autópálya,dömper stb is van.Gondoltam valakinek van valami olyan ötlete amink nincsen.Amúgy az első sőt a második gyerekemnél is tudtam,hogy mit szeretnék!
2011. okt. 12. 16:25
 5/6 anonim ***** válasza:

szia


ne törödj velük

:)


valami Fisher Price-os készségfejlesztőt vennék abból mindig vannak újabbak

:)

mesekönyv, smboy-nak is vannak jó játékai de azok még drágábbak

2011. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már mi is az ünnepekre készülünk játékügyben !A fiam igazi rosszcsont kisfiú, szerei apa szerszámait, kalapácsot, stb, így mi játékszerszámokkal lepjük meg!! Persze kap mellé egy autókészletet is!
2011. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!