Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol találok ilyen játékot?

Hol találok ilyen játékot?

Figyelt kérdés

Egyszer régebben valamelyik játékwebáruházban láttam játék súlyzót, meg fekvenyomó padot!

De most nem találom!Esetleg tudja valaki hol lehetne ilyet venni?


2011. márc. 15. 19:12
 1/7 A kérdező kommentje:

egy régi aukciós oldalon találtam képet róla, de a hirdetés már évekkel ezelőtt lejárt!:(

[link]

2011. márc. 15. 19:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron a Praktikerben láttam de nem emlékszem pontosan,hogy mik voltak.De kimondottan gyerekeknek.
2011. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Elég drága! :(

Nem is hallottam eddig ilyenről, pedig szívesen vennék ilyet a fiamnak.Mindig megy apával gyúrni!! :)

2011. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20:00 vagyok futo pad volt a praktikerbe gyerekeknek.Meg még valami.
2011. márc. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja megvan szoba bicigli .
2011. márc. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ÚÚÚÚ tényleg cefet drága!Ennyire nem gondoltam!

Mi konditermet tervezünk nyitni, és lenne ott egy gyerekrészleg is ahol megismerhetik a gyerekek a sport előnyeit, stb míg anya, apa edz!Majd megnézem a praktiban, hátha!Köszi szépen!

2011. márc. 16. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam a székesfehérvári praktikerbe és ott megvolt még a futopad meg súlyzok voltak még.Most költözik el az áruház és akciosak.
2011. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!