Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi baja lehet a kislányomnak?

Mi baja lehet a kislányomnak?

Figyelt kérdés

Múlt hét csütörtökön kezdődött. Arcán kiütések lettek, majd egybefüggő piros folttá változtak. Vasárnap a combján is találtunk pattanásszerű pöttyöket. Mindez hol erősödik, hol gyengül, folyamatában inkább múlik.

Mivel csütörtökön bekentem egy új krémmel az arcát, azt hittem, attól van, de aztán ezt elvetettem, mert hogy nem múlt el. Viszont ezen kívül semmi tünete, se láz, se nem viszket, se nem fáj neki.


Pénteken beszéltem az orvosunk asszisztensével (orvos szabadságon). Mára már sokkal enyhébb volt az egész, így elment oviba a lányom, telefonon beszéltem az orvossal, de azt mondta, csak holnapra van időpontja délelőttre. Viszont én nem szeretném emiatt itthon tartani, mert amúgy tényleg semmi panasza.


Pénteken lehet hogy el tudom vinni az orvoshoz, de lehet hogy addigra már nem is fog látszani...


Volt valakinél hasonló, mi lehet ez?


2011. márc. 16. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
ekcéma esetleg!
2011. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kisebb lányom ekcémás, de az teljesen máshogy néz ki, hát nem tudom, de azért köszi, még várok válaszokat. :o)
2011. márc. 16. 14:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Allergia? nem evett valamit, amit eddig nem? vagy mesterséges szinezéket?
2011. márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Aznap ivott először egy bizonyos dobozos körtelevet, erre is gyanakodtunk. De lehet az, hogy egy hétig nem múlik el, miután már nem kapott többet?


Férjem megnézte az összetevőket (biokémikus), és azt mondta, nincs benne semmi extra, hacsak tényleg nem a színezékanyag.


Kislányom amúgy tejfehérje és szója allergiás volt, nagyon óvtuk/figyeltük mindig is, hogy mit fogyaszt, az oviban már nem tudjuk kontrollálni, de elvileg már több mint egy éve egészséges.

2011. márc. 16. 14:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Lepke himlő így elmondva.Barátnőm kislánya volt a múlt héten pont így ahogy te leírtad,neki sem volt se láz se semmi csak a folt a pofián.
2011. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem is ezt mondta a barátnőm, csak hogy szerinte az viszket.

Barátnődéknél hogy volt?

2011. márc. 17. 17:22
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, lenyomoztam!

( [link]


Biztos hogy ez volt az, mert pont úgy nézett ki, mint a képeken a kisgyerek, láz meg semmi...


Akkor most már nem viszem orvoshoz, mert már majdnem semmi nem látszik, és mint írják, kezelni sem kell, magától múlik...

2011. márc. 17. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!