Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kerékpárra milyen gyerekülés...

Kerékpárra milyen gyerekülés a legjobb/legbiztonságosabb?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ragaszkodtam az első üléshez de nem érdemes megvenni mert nagyon kevés ideig lehet használni, nem bírja el a gyerkőcöt.
2011. márc. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az első ülés azt jelenti, hogy elöl van rögzítve?
2011. márc. 16. 18:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen de az alja nincs megtámasztva. Most nem tudom megmondani de azt hiszem 12 kg jó. Na most ha egy 8 hónapost beleültetsz az egy éves lehet 12 kg akkor csak 4 hónapot használtad de ha 15ig jó akkor se hosszú életű.
2011. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem hamex adapteres van! Hátulra kell a nyereg vázára rögziteni,nem kell hozzá csomagtató! Biztonságos és emelett nem rázza szét a gyereket!
2011. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,ellirtam nem hamex hanem hamax! Itt a link


[link]

2011. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a téma engem is érdekel, mi is most készülünk bicikliülést venni. Egyébként egyből megszokják a babák? Mik a tapasztalataitok? Mennyire nehéz egy 10 kilós gyerekkel biciklizni?
2011. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk OK Baby dönthető van, adapteres. Meg vagyok vele elégedve, bár más fajtát nem próbáltunk. Kisfiam szereti. 9-10 hónapos kora óta használjuk. A tavalyi nyarat végig bringáztam vele. Hosszú távokat. Sopronban lakunk, rengeteget mentünk ki Ausztriába, vittem fel a hegyekbe, de a nyaralásokra is visszük a bringákat magunkkal. Bár aktivan sportolok, így nem gond a plussz kilókkal bicajozni. A sisakot a babának mindenféle képpen ajánlom!
2011. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2011. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A dönthetőt mennyire lehet dönteni? Tényleg alszik benne a gyerek? Mik a tapasztalatok?
2011. márc. 18. 14:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is Hamax van,állítólag az a legjobb,a biciklis ülések között.
2011. márc. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!