Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeptemberben műtik 3 éves...

Szeptemberben műtik 3 éves kislányomat köldöksérv miatt. Leírná valaki, hogy mennyire viselte meg a hasonló korú gyermekét a műtét?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta, altatják, reggel műtik és este haza is mehet.
2011. márc. 17. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Te írtál korábban kérdést ebben a témában, és most voltatok dokinál? Melyik kórházban voltatok, és kinél? Az én 20 hónapos lányomnak is van sérve, de én úgy tudtam csak 5-6 évesen fogják műteni. Neki mekkora van? Mi is voltunk vele a Heim Pálba még 6 hónapos kora előtt, be is ragasztotta Kerényi Imre gyermeksebész, és azt mondta elmúlt neki, mikor vissza vittük, mert előtte mogyorónyi nagyságú volt. Szerintem van még egy olyan borsónyi nagyságú most is, és elviszem majd újra hozzá.
2011. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én írtam. Sajnos műteni kell, mert 3 éves kor után már nem múlik el. Amúgy nagyon pici, de sérv és később gond lehet belőle. Mi szegediek vagyunk és a gyermekklinikán voltunk Dr. Bán Gyulánál. A dokitól mi csak azért kértünk haladékot szeptemberig, mert van egy kistesó, akit még szoptatok. Reménykedem, hogy elmúlik, de a józan eszem szerint már nem fog.
2011. márc. 18. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!