Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, hogy reggelente...

Mit csináljak, hogy reggelente később ébredjen a 7 hónapos lánykám?

Figyelt kérdés
Minden reggel negyed 6-kor ébred, kb 1 hónapja szokott rá. Előtte fél 7 körül kezdődött a nap. Most is csak 7-kor kap reggelit (tápszert), nem is kéri hamarabb. Minden este 8-kor fekszik, szó nélkül elalszik, nem eszik már éjjel, de reggel "ő kelti a tyúkokat". Van ötletetek, hogyan altathatnám vissza? Köszönöm előre is.
2011. márc. 17. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
ne hagyd olyan korán elaludni.játsz vele,vagy akkor fürdesd,délután sokat legyetek levegőn,mozogjatok.kicsit meríts ki,fáraszd le.sötét van a szobájában?
2011. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vannak ilyen korán kelő gyerekek.az én fiam se tud 3/4 7,7nél tovább aludni.fél9kor fekszik este.már volt, hogy este 10kor aludt csak el, akkor is 7kor kelt.
2011. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod befolyásolni szerintem Annak idején én is próbálta, később fektettem le, de ugyan abban az időpontban kelt. Ez fog alakulni a későbbiekben, ha nagyobbacska lesz, tovább fog aludni. Addig is kitartás
2011. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!