Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért kel 2 éves lányom...

Miért kel 2 éves lányom hajnali 5-fél 6 körül?

Figyelt kérdés
Eddig már végre beállt,jó alvása volt este 9től reggel 7-ig általában. De most egyre korábbra kerül az ébredés,és éjjeli 8-9 óra alvás szerintem kevés egy 2 évesnek ,nem ?10-12 óra a normális, nem ?Hullák vagyunk,mondjuk hajnalodik is már,lehet az zavarja meg,csirip-csirip ?Adjatok tanácsot,vki nekem azt is mondta a 2 évesek ilyen korán kelnek,ez majd elmúlik,3 évesen már 8-9ig fog aludni,vagy az enyé soha ? :(
2011. márc. 18. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
enyém is felébred ilyenkor akkor kap kakaót és még visszaalszik.bármennyit is eszik előző nap egyszer éjjel és egyszer hajnalban ébred,éjjel kap iszit vagy a cumiját ha nem találja,hajnalban kéri a kakaót,nem tudom mikor hagyja el már jó lenne,sok mindent kipróbáltam negyed 8-től alszik egyébként
2011. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez most nem biztos h biztatni fog, de az én fiam születésétől fogva fél 6-ig aludt, és most pár napja csak 4-ig.... szintén 3 éves, kivagyunk rendesen. :(
2011. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szintén 2 éves - bocsi, fáradt vagyok :)
2011. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem bíztató.Nekem mindig is 9kor ment aludni és 7-ig hosszabb,kisebb felébredésekkl néha addig aludt,most mióa megtanítottuk egyedül elaludni,azóta nem ébred egyszer sem,csak teliholdkor,meg ha eldugul az orra,meg persze mindig lesz valami :( ! Szóval,nem tudom mikor lesz már jó !
2011. márc. 18. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!