Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom végigaludta ugyan az...

A lányom végigaludta ugyan az éjszakát, de kelt reggel 6-kor. Gondoltam veszek Milupa Jó Éjszakát tápszert hátha ezzel ráhúz majd még egy órácskát. Ettől meg fölkelt hajnali 3-kor és éhes volt! Előfordult mással is?

Figyelt kérdés
Teljesen kiakadtam! Akkor ez most egy nagy átverés?
2009. febr. 13. 07:14
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem átverés, de minden baba más, és másképpen emészt! Lehet, hogy az ő szervezetében nem tart olyan sokáig, vagy nem evett meg akkora adagot belőle, hogy az jóllakassa reggelig. Amúgy kiakadva akkor légy, ha 5 hónapon át minden éjjel 3-szor kel a gyerkőcöd enni, mert én ezt csinálom:-) Teljesen mindegy, hogy mennyit és mit eszik este, akkor is felkel. Amúgy próbáltam én is ezt a tejpépet, nem vettem észre, hogy tovább tartott volna a szervezetében, mint a tápszer!
2009. febr. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Átalussza a gyereked az éjszakát és ki vagy akadva, hogy reggel 6-kor felébred?????? Már bocsáss meg, de mit gondoltál, mivel jár a gyereknevelés? Az én lányom 6 és fél hónapos, még mindig 3-4-szer szopizik éjjelente, de hát nekem most az a dolgom, hogy az ő igényeit kielégítsem, nem? A kisbaba ezzel jár és ha neked ez probléma, hát előre kellett volna gondolkodni. Bocsi, ha keménynek hangzok, de eléggé kiakadok azokon a szülőkön, akik elvárják pár hónapos kisabájuktól, hogy alkalmazkodjon az életükhöz! Most neked kell alkalmazkodni őhozzá, ez még nem az az idő, amikor ilyen irányú elvárásaid lehetnek.
2009. febr. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én babókám este 8-9 között kap enni utána alszik reggel 6ig.Mostanában vette föl,hogy 5-negyed 6 kor kelt.Eleinte nehéz volt átszoknom,de pár nap és átálltam.Az visel meg,hogy 3 hónapja nem aluszom ki magam,és napközben meg nem tudok rápihenni,hiszen a baba visszatért a 2 órás hamira,és ugye max 1 órácskát alszik.

De nem nyavajgok,hozzá kell igazodni.Kitartás

2009. febr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem azon volt a hangsúly a kérdésében, hogy fel kell kelnie éjszaka és ezért kivan akadva, hanem, hogy az új tápszer ami elvileg laktatóbb és hát a nevéből itélve is esti etetésre javallott, kevésbé vált be, mint ahogy számitott rá. A kérdés arra irányult, hogy nektek milyen tapasztalatotok van a termékkel kapcsolatban!kapcsolatban!Sajnos segiteni nem tudok, azért olvastam el a válaszokat, mert mi is most kezdenénk új Milupa tápszert és nem tudom melyiket kezdjük el, mert annyi fajta van...Boldog babázást!
2009. febr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kedves második válaszolónak üzenném, hogy nem azért vagyok kiakadva, mert föl kellett kelnem! Ezt megteszem szívesen bármikor... A gond csak az számomra, hogy megvásároltam egy terméket ami a leírtak szerint segíti a babák alvását, és az ellenkezője történt. Ha fölkelne minden éjjel a lányom akkor tudnám, hogy meg kell etetni, de most elég sokat tréningeztem hogy mi lehet a baj mielőtt rájöttem, hogy éhes. Ha ez megvigasztal az első három hónapban én sem aludtam semmit, mert három óránként keltünk, és másfél óra alatt tudtam visszaaltatni. Szerencsém volt, mert három hónapos kora után átalussza az éjszakákat.
2009. febr. 13. 09:08
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyit, hogy az átaludt éjszakákat nem praktikákkal értem el (teáztatás vagy ilyesmi), hanem teljesen magától úgy döntött a lányom, hogy nem kel föl éjjel. Amúgy minden tőlem telhetőt megteszek a gyerekemért. Egész nap vele foglalkozom, mert ezt igényli.
2009. febr. 13. 09:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány hós???Az én babám 8 hetes kora óta aludta végig az éjszakát,most 9 hós,és december óta 1x felkel enni.Én is kipróbáltam a Jó éjszakát tápszert,és nekem se vált be.Lehet,h fejlődési ugrás van,foga jön,akkor szokott az alvási szokásuk változni.Kitartás!2 gyerekes anyuka
2009. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó választ akár én is írhattam volna. Dettó ugyanez van nálunk is.

8,5 hónapos koráig anyatej volt heti egy-két alkalmat leszámítva átaludta az éjszakát. Amikor elapadt a tej, akkor én először a Mildibé Jó éjszakát (vagy valami hasonló elnevezésű, esti tápot) vettem, akkor sűrűbben felkelt, azután a Humana (méregdrága) Jó éjszakát tápot, ettől is kétszer kel fel. Holott a logika azt diktálná, hogy a könnyen emészthető anyatejtől keljen éjszaka és a laktató, nehezen emészthető táptól aludjon.

Az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy az első foga 9 hónaposan bújt ki, vagyis a tápszerre átállunk és nem jól alszunk éjszakával egyidőben.

2009. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8,5 hónapos. Ma estére sima tápszert kap majd. Kíváncsi vagyok...
2009. febr. 13. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!