Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Forever Kids vitamin! Mik a...

Forever Kids vitamin! Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 08:25
 1/9 kisnita ***** válasza:
Mi régen szedtük a párommal (gyerek még akkor nem volt) szerettük nagyon, finom íze van, kb 3-4 dobozzal szedtünk be belőle, szóval olyan sokáig nem szedtünk, de addig nem nagyon voltunk betegek míg szedtük. Az ára elég borsos :S Ezért is hagytuk abba. Tesóm gyerekeinek is vittünk egy-egy dobozzal, de ők nem ették meg, nem tetszett nekik.
2011. márc. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én kislányom 2,5éves 2 éves kora óta ezt a vitamint szedi azóta csak egyszer volt náthás 3 napig.

Szerintem nem olyan drága mert 120 db van benn és 3500 ft-körül van az ára.Napi 1-et szed.(persze felnötteknek többet kell szedni)Ja és nagyon szereti.

2011. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem örömmel fogyasztotta kb 1 hétig. Utána megundorodott tőle. Megkóstoltam nekem olyan "fürészpor" íze volt. Nem is adtam többet neki belőle. Viszont van más gyermek a családunkban aki szívesen fogyasztja. Hát nem tudom.
2011. márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kisnita ***** válasza:
Az íze tényleg nem megszokott, de mi szerettük :) Nekem olyan volt mintha szárított darált gyümölcsök-zöldségek lettek volna keverve fűrészporral. :D Nem volt nagyon édes, de a gyümölcsök ízét ki lehet érezni benne.
2011. márc. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó tapasztalatunk van,a kislányom 1 és fél éves kora óta kapja.Nagyon szereti,reggel mikor felkel az az első,ha nem adjuk,kéri.De a Kids mellett kapja az Absorbent C és aloe ital barackos változatát.A gél a székrekedéses problémánkat oldotta meg.Napi kettőt kap mindkét tablettából.

Orvosoktól tudom,hogy ennyire tökéletes adagolásban nem létezik gyerekvitamin,és még a színezéke is természetes,fekete szőlő és sárgarépa.

Árral kapcsolatban pedig nézz utána,3 ár van,lehet te a legnagyobbikat tudod.

2011. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az íze azért olyan fura, mert nincs tele mindenféle ízfokozóval meg mesterséges aromával. Más hasonló termékcsaládoknál is vannak ilyen "fura" ízek.
2011. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hol tudok ilyet venni?
2014. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zsöff85 ***** válasza:
Mesterséges aroma nincs benne, csak guar gumi... :$$$
2017. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 P. S. Anita válasza:
A guargummi pedig növényi eredetű, utána nézhetnétek, mielőtt riogatjátok a népet :)
2019. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!