Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Képzeljétek! Az oviban lepisil...

Képzeljétek! Az oviban lepisilte a wc a fiamat! Mit tegyek? :-)

Figyelt kérdés
Hagyjam "hazudni",eddig nem csinált ilyet,most azon kívül,hogy elnevettem magam,mást nem tudtam,már most kezdjem magyarázni a dolgokat,hogy igazat szabad mondani,vagy hagyjam magam még "kábítani"???
2011. márc. 19. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fantázia hazugságnak hívják és a korral jár.

Hagyni kell, majd kinövi.

Lesz ennél még cifrább is :)

2011. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor készülök.Még rá is kérdeztem,hogy nem te voltál,és úgy állította,hogy esküszöm,egy pillanatra el is hittem...:-)Micsoda wc-k vannak ebben az oviban...:-)
2011. márc. 19. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztók ezek a mai szaniterek. :D Képtelenek normálisat gyártani. :)

Cuki.

2011. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy nevettél a "meséjén"! Az ilyen mesék valóban életkori sajátosság. A kicsik még nem tudják elkülöníteni a valóságot az ő általuk kitalált vagyhallott meséktől. Ha nem csinálsz üget az ilyen mesékből, csupán elvicceled a dolgot, ő is érezni fogja, hogy ez csupán mese, vicc. [link]
2011. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

És biztos vagy benne hogy hazugság? Nem lehet, hogy lehúzta a vécét és kifröccsent a víz, mert elromlott és ő ezt értékelte lepisilésnek?


Egyébként pedig ez a legnagyobb hazugság az életben, ha azt mondod csak az igazat szabad mondani, hiszen, akkor már kezdheted ott, hogy soha nem olvasol neki mesét és nem is engeded nézni, mert a farkas nem nyel le senkit egészben, hogy utána a vadász bácsi ki tudja vágni. Ráadásul ez megvalósíthatatlan is az életben, olyan nincs, hogy valaki nem hazudik sosem, csak az igazat mondja. Úgyhogy ne kábítsd ezzel a gyereket.

2011. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem,fölötte állt a dajka néni,eljátszotta az időt,itthon is csak akkor megy el,mikor már 5 mp múva folyik.Nincs ideje letolni a gatyát.

A múltkor befantáziáltatta mamával,hogy meg van neki engedve,hogy jégkrémet!!!! reggelizhet,mert én megengedtem neki...Észen kell lennem ezentúl.

2011. márc. 19. 15:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja értem, hát az úgy már más.

Ebben az esetben, nem engedném a hantázást és kábítani magam.

2011. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!