Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Képzeljétek végre sikerült...

Képzeljétek végre sikerült teszteltem pozitívat, itt a görbém is bár tegnap is feltettem, de ilyenkor mikor kell menni első orvosi vizsgálatra?

Figyelt kérdés

[link]

bár nem nagyon merem még elhinni mert legutóbb azt mondta a doki hogy nem hiszi hogy volt peteérésem bár ez a peteérés után 8 nappal volt!de énnéztem ovu tesztel és högörbémel és tudom hogy volt:)éreztem is

A hormonjaim jók vagyis 4 hónapja nézte és tökéletesek voltak !szerintetek picit hihetünk a tesztnek???csak egy picit had örüljek:)

elég hosszu ideje próbáljuk és most akart küldeni a dfoki inszemre

szép erős a csik csak egy nagyon picit halványabb mint a kontroll ,akkor hihetek?

lehet hülyének tűnök de erre igy hajnali 4 kor nem számítottam:)


2009. okt. 29. 04:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok!!! :))) Ha nincs semmi panaszod (barnázás, görcsölés), akkor elég 2-3hét múlva felkeresned az orvost, mert addigra már valószínűleg lesz szívhang is. :) Viszont ha bármilyen panaszod van, akkor jobb minél előbb elmenni dokihoz. Kezdj el szedni folsavat, magne B6-ot - ezek a legfontosabbak az elején. Persze nem árt a C vitamin vagy vmelyik terhesvitamin sem. :)) Gratulálok Neked, vigyázz magadra nagyon!!! Minden jót kismami! :)
2009. okt. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

hüüü nagyonköszi:)

elevitet szedtem eddig de amellett még szedjem külön amit mondtál?

nincs panaszom semmi csak néha mikor hirtelen fordulok lent meghúzódik hirtelen valami emiatt is volt gyanús mert ilyet még nem éreztem:)

jajj remélem nem lesz semmi baj,sok időnek tünik még az a 2-3 hét :)de csak eltelik :)

2009. okt. 29. 06:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Magne B6-ot nyugodtan szedhetsz Elevit mellett is, csökkenti a hányingert és a hasi görcsöket, mert ellazítja az izmokat. Nekem a doki még napi fél folsavat is ajánlott (1,5mg), de ahogy gondolod. A folsavat a fejlődési rendellenességek miatt kell szedni az első három hónapban. Tudom, hogy a terhesvitaminokban is van folsav, de néhány doki szerint az kevés a terhesség elején. Ha gondolod, hívd fel az orvosodat, s nyugodtan kérd ki a tanácsát. Minden jót nektek! :))
2009. okt. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Szivből gratulálok.Régóta probálkoztok?

2009. okt. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hát már kb 1 éve

de a páromnak 17 millio volt a spermaszáma kapott fer 14-et 2 hónapja szedi nekem meg peteérésem nem volt normálisan:)

remélem tényleg sikerült nem csak valami hiba vagy más el sem merem hinni:)

2009. okt. 29. 06:40
 6/12 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK! Olyan jó érzés ilyenről olvasni :)


Boldog babavárást és minden jót kívánok!

2009. okt. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok! Tisztára dejavu érzésem támadt ahogy olvastam a kicsit kételkedő, de annál nagyobb örömöd. Ugyan ezt éltem át én is januárban (10 hetes a kislányom) A férjem addig amíg doki nem állapította meg a terhességet nem is merte beleélni magát hogy apa lesz, nem akart ismét csalódni, hogy csak vaklárma.
2009. okt. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyönyörű a görbéd, szívből gratulálok, ez bizony tuti baba. :)))))) Boldog babavárást Nektek!
2009. okt. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja és ha semmi gondod nincsen, akkor elég a 7.héten menni, akkor már lesz szívhang is. Ha bármi van, barnázás, akármi, menj dokihoz és mgnézi hogy komoly-e. Utsó voltam.
2009. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Kérdezőnek. Én vagyok, akinek a párja szintén fer14-et szed. ne haragudj, de neked kimaradt a menzid azért teszteltél? Egyébként szeretettel gratulálok!
2009. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!