Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves szülinapra mit kérjünk...

2 éves szülinapra mit kérjünk a fiamnak?

Figyelt kérdés
Hamarosan a család felteszi a nagy kérdést...Természetesen játék,de milyeneket érdemes,ami hasznos,készségfejlesztő és szórakoztató is egyben?Ami nem játék,arra is várok tippeket,ti mit kértetek!
2011. márc. 20. 12:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is most lesz 2 éves a kisfiam, amiket szeret: kirakósok, kockák, összerakósok, bármi, amit pakolni lehet. Igy szóbajönnek a neki való fajátékok, puzzle. Amit szeret, és én sosem venném meg, de lehet, megkapná a családtól: játék ház, amibe befér és elbújhat, benti csúszda. Amit tőlünk kap: Waldorf baba (manó, azaz kicsit más és kisebb), könyvek mindenféle neki való, mert azokat is nagyon szereti, és kirakók.
2011. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. márc. 20. 13:16
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt kérjük: mesekönyvek, új motor (a régit még épp nem nőtte ki), színes ceruza készlet (jó minőségűt és strapabírót akarok, mert a fiam elég agresszíven rajzol:D).
2011. márc. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 TKI Ibolya ***** válasza:
100%
Duplo legó,fa kirakó,nagy méretű fűzős fa gyöngy (az én fiam nagyon szerette,állat figurás volt neki),mese könyvek minden mennyiségben,új homokozó készlet,olyan játék ahol párosítani kell dolgokat képeket,dömper amibe tud pakolni bent de akár a homokozóba is,hagyományos fa építő kocka.
2011. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
füles ugrálólabdát
2011. márc. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 TKI Ibolya ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok.Még valami eszembe jutott.Nagyon szerették a gyerekeim a gyurmát ás az ujjfestéket is.
2011. márc. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam már elmúlt kettő, de mi kértünk és kaptunk is, gyurmát, gyöngyöt, távirányítós autót (ezt ő kérte, de találtunk neki valót), futó bringát, meg pár apróságot. A duplo is jó ötlet lehet, meg a favonat készlet.
2011. márc. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

27 hós a fiam, s a következőkkel játszik legszívesebben:

[link] (a legnagyobb kiszerelést érdemes megvenni, mert abból már tényleg lehet egyszerre több dolgot is építeni)

[link] (nem biztos, hogy ez a legjobb minőség - nekünk Walt Disneys van, de a 11 éves unokatesótól örököltük, így azt már nem találtam meg a neten)

[link]

Ikea vasúti pálya Tescos kiegészítőkkel.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

és persze az építőkocka, kisautó.

2011. márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenki felpontozva!:)
2011. márc. 22. 13:57
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem is jól jött 1-2 dolog 3 hónap múlva mi is 2 évesek leszünk:)

Mi csúszdát szeretnénk neki,de nem ezt a pici bentit hanem nagyobbat hogy később is ki tudja használni:D

Fa vonatot anyuéktól tök jó mert a tescosat is lehet bővíteni.Most veszel neki egy közepes méretűt és így mindig tudsz neki kérni következő részeket:D

Gyerek laptopot keresztszülőktől.De megmondom őszintén nekünk azért kell mert imádja a mi laptopunkat nyomkodni és öcsémnek van egy és eljátszik vele.Jó nem érti a feladatokat de élvezi hogy beszél meg zenél.A többiektől passz.

Dömperünk,homokozónk,hintánk mind van.De ha esetleg nincs hintalovatok ajánlom mert nekünk régóta va de most kezdi nagyon élvezni főleg hogy már egyedül fel tud ülni rá.

DVD-t Barneysat biztos kap mert imádja.

Építőkocka,kirakó sem rossz ötletek.Lego Duplóra sajnálom a pénzt pedig sokmindent megveszek a fiamnak de annyi pénzért 3x annyi db-ú jó minőségű építőkockát veszek,de ez csak egy kis megjegyzés volt:))))

2011. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!