Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora a legkisebb bugyiméret...

Mekkora a legkisebb bugyiméret, és hol lehet kapni? (Olcsó verzió is érdekel,6-8 darab kéne minimum)

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
én a KIK-ben vettem tavaly 86-92-est. Akkor az volt a legkisebb méret.
2011. márc. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, a 2 éves, de abból van olyan, ami tényleg pici. Az én lányom 22,5 hónapos kora óta ezt használta. Kínaiban vettem, de a Corában, Tescoban is kapható.
2011. márc. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kínaiban, piacon lehet kapni nagyon piciket. Az én lányom kicsi, másfélévesen 8 kilósan már szobatiszta volt. Piacon 100 Ft volt darabja.
2011. márc. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A C&A-ban 92-est vettem, úgy emlékszem nem volt kisebb. 10 db 1290 Ft volt.
2011. márc. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor a kínait fogom megnézni. Vannak ruhák, amikből még 74-et hord. :o)

De ma közölte, hogy "budi kell" és tépkedte le magáról a pelenkát.

Bár nyárig akartam várni, de ennek nem lehet ellenállni. :o)


Kompromisszumként ráhúztam a pelusára a nővére legkisebb bugyiját, de az is lötyög a pelus tetején...

2011. márc. 22. 10:33
 6/8 anonim ***** válasza:
kínaiban hónapokra, évekre le van bontva. a fiamra a legkisebb tök jó volt 1,5 évesen és még most is kényelmes neki, pedig 3 éves lesz.
2011. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már csak azt remélem, hogy kínai boltban is kapok, mert az van erre felé, míg a kínai piac nagyon messze van nekünk.
2011. márc. 22. 15:32
 8/8 anonim ***** válasza:
van a boltban is persze
2011. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!