Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányos anyukák! Nálatok is...

Lányos anyukák! Nálatok is ennyire mánia a babázás?

Figyelt kérdés
A kislányom 5 és fél éves,tündéri,semmi gond nincs vele.De a babákkal az őrületbe tud kergetni.A szobája már tele van babakocsikkal,kiságyakkal,fürdetőkkel,babaruhákkal,kiegészítőkkel.Eddig "csak" 3 babája van (Chou-Chou,Baby Born,Baby Annabell) .Bárhova megyünk,ezeket vinni kell,mindegyiknek van saját gyerekülése,ha családi kép készül,rajta vannak ők is.Akárhányszor megy valakivel a játékboltba,mindig kap valamit.Ezt mikor fogja kinőni?
2011. márc. 22. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:

:)

Hamarosan.

Az iskolában már ciki babázni.

2011. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

5 éves lányomnál ugyanez a helyzet, de neki nem 3 babája van, hanem legalább 23, mert előkotorta az anyukánék szekrényéből az én régi babáimat is, és talán még nagyobb becsben tarja őket, mint a sajátjait.


Én nagyon örülök, hogy ennyire babázós, én is pont ilyen voltam. Még negyedikes koromban is összejártunk a barátnőmmel babázni.


Szeretném, ha minél tovább megmaradna nála is a babázás, mert így mindent ki tud játszani magából, ami foglalkoztatja, és hát ezerszer inkább babázzon, mint tévézzen, számítógépezzen, vagy majmolja nagylányokat.

2011. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!