Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerek egészségügyi kiskönyv...

A gyerek egészségügyi kiskönyvére hol lesz szükség? Kérik az oviban, iskolában?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem soha sehol nem kérték.

Teljesen feleslegesnek tartom, sőt a második gyereknél el is felejtették vezetni.

Az oltások sincsenek beleírva, én emlékszem nagyjából milyet kapott.

2011. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebben vezetik a már megkapott oltásokat, a fontosabb gyerekbetegségeket, pl. bárányhimlő, műtéteket, vérátömlesztést, stb... Akkor van rá szükség, ha baj van, pl. az oltás után beteg lesz a gyerek, akkor vissza tudják keresni, hogy pontosan melyik szériával lett oltva vagy ha diagnosztizálni kell nála valamit sokat segíthetnek ezek az adatok. Ha nem vezetik pontosan, az szerintem gáz, én valószínüleg nem hagynám annyiban. A saját gyerekorvosod biztos nem fogja kérni, csak ha ügyeletre, kórházba viszed vagy elutaztok elköltöztök.
2011. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még az általános iskolában is fontos, hiszen vannak oltások, amit 12 évesen kapnak meg. Akkor ugyanúgy be kell vinni.
2011. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!