Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valami jó ötlet? 3 éves...

Valami jó ötlet? 3 éves lányomnak a két lyuk közötti gátrész, mióta nem használunk pelust, színte egyfolytában piros, néha fájlalja is.

Figyelt kérdés
Háziorvos, bőrgyogyász kenőcsök sem gyógyítják meg hosszú távon. Valami ötlet hogy mit csináljak? Más is tapasztalt ilyet?
2010. máj. 9. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha más nincs le kell mosni mindíg aztán hintőpor..
2010. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel ő még nem tudja magának törölni(rövid hozzá a keze, kb. 4 éves korukban lesz elég hosszú), neked kell. Mi a lányaimmal kakilás után popsitörlőt használtunk és ha ennek ellenére szükség volt rá, akkor popsikenőccsel be is kentem.
2010. máj. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem válaszolóval! Pisilésnél a punciját meg tudja törölni, de a popsiját még Neked kell.
2010. máj. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is sűrűn ilyen annak ellenére, hogy én törlöm neki, nekünk Canestent javasoltak.
2010. máj. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!!
2010. máj. 10. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Így igaz, alapos törlés de nem kételkedem, hogy nem úgy teszel..nálunk is volt ilyen gond bármivel kentük nem múlt el, majd bőrgyógyász azt mondta, hogy váltsak mosóport és öblítőt. Megtörtént, szépen helyre is jött a gyerek, azóta nem piros, és nem viszket és semmi baja, valószínűleg az öblítőre vagy a mosóporra volt allergiás.
2010. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!