Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » érdemes belevágni egyből a...

érdemes belevágni egyből a közepébe? Ha leveszem a pelust nappali alvásnál se adjak ré? 2.5éves kisfiam ismeri a bilit, már fél éve minden este fürdés elött belepisil. Már ő kéri.

Figyelt kérdés
amint itt a jó idő levenném a pelust.azt olvastam,hogy nappal akkor ne adjam rá,ha lemegyünk se.és nappali alváshoz?kipróbáljam, hogy arra se kapjon?
2011. márc. 26. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én alvásnál még adnék rá, de egyébként nappali időszak teljes hosszára már nem adnék. Csak alváshoz napközben és este.
2011. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem in medias res....

Nem lehet mindent egyszerre.

Déli alváshoz még kell rá adni. Ha 3X száraz, megpróbálhatod levenni.

2011. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én in medias res belevágtam, mert már a nappali és az éjszakai pelus is tiszta volt. Éjszakára még adok rá, de amint jó idő lesz, azt is elhagyjuk.

Egyébként tényleg ne adj rá pelust akkor sem, ha elmentek otthonról, de váltóruha, váltócipő mindig legyen nálad. És mindig térképezd fel, hol van a mosdó, ha zárt helyen vagytok.

Sok sikert!

2011. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!