Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért erőlteti 22 hónapos...

Miért erőlteti 22 hónapos kisfiam a pisilést, ha nincsen rajta pelus?

Figyelt kérdés

Egyik este végigpisilte az egész lakást. Pisilt egy kicsit, aztán arrébb ment, megint kierőltetett magából egy kicsit, így kb. 10 pici tócsát csinált, de szinte belevörösödött a feje, annyira nyomta ki.

Ha pelus van rajta, akkor nem csinálja.


2011. márc. 28. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán élvezi,hogy nincs rajta pelus és tud egyedül is pisilni. Próbáld meg,hogy üljön rá a bilire. Ha belepisil,dicsérd meg és öntsétek ki együtt a WC-be. Lehet,hogy majd ezt is megszereti.
2011. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én drága férjem jó szokás h nem zárja be a wc ajtót a gyerek meg állandóan megtalálja az apját.Látta már h apa állva pisil vgyi csak azt hogy áll a wc előtt apa és csurog,mert bemenni nem tud mert pici a külön wc-nk (mégjó)

És még ő sem szobatiszta de ha nincs rajta pelus ő oda megy a sarokba és állva bepisil és szól h apa pipi.Pelusban is állva pisil viszont akkor a bilifülé áll és úgy csinál mintha oda pisilne.De tavaly nyáron is élveztemár h össze pisilhat mindent az udvaron mert csak kisgatya volt rajta többnyire .MA már 23 hónapos és remélem mi is elkezdünk bilizni:)

2011. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én 23 hónapos fiam is csinált már ilyet, hogy erőlteti és közben nevetett! :-) Szerintem csak játszik.
2011. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tetszik neki, látja, amit "produkál". Meg a hűvösebb levegő is ingerli.
2011. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!