Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyugtassatok meg, ugye így...

Nyugtassatok meg, ugye így nem fázhat ki a veséje?

Figyelt kérdés
Este annyira meleg volt a szobába 23.5,hogy kinyitottam az ablakot és levettem a takarót a lányomról mert láttam forgolódik,lerugja magáról a takarót,és véletlenül úgy hagytam bukón az ablakot,addig nem volt batakarva a lányom.22.5 van a szobába,ugye nem fázhat ki ennyitől a veséje.egy body és egy kis nadrág van rajta,alatta pelus,felér a derekáig mind2 de nagyon nagyon ideges vagyok,nem is tudok visszaaludni.felelőtlen voltam.
2011. márc. 31. 04:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, dehogy! Nehogy túlparázd... Nálunk 21 fok van, egy hosszú ujjú body és egy vékony hálózsák van rajta.
2011. márc. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg! Nem lesz semmi baja!
2011. márc. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már!Ha fázott volna, eleve nem aludt volna békésen, hanem sír... Ha jót aludt, biztosan nem fázott :) Különben be volt takarva a veséje, hogy is fázott volna fel? Nálunk éjjel sosincs 18-19 több, a lányom nem viseli el a hálózsákot pici kora óta, a takarót meg lerúgja... éjjelente egy bodyban és egy vékony pamut rugiban altattam.... elmondhatom, hogy még beteg se vol soha... Most 2,5 éves... most már csak pamut pizsama van éjjelent rajta... pelusa sincs... A veséje meg makk egészséges :)
2011. márc. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem volt betakarva,csak egy bodyban és egy kisnadrágban aludt,alatta pelus.

Nem volt hideg a szobában,de csak nyitva volt bukón az ablak,én dili meg elfeljtkeztem betakarni.

2011. márc. 31. 08:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj már meg! Írtam, ennyi fokban biztosan nem fázott meg! Nyáron, 23 fokban egy pólóban meg rövidgatyában vagyunk... akkor se fázunk.. Az enyém még a 19 fokban sincs betakarózva...
2011. márc. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jól van :)

Köszönöm a válaszodat!

2011. márc. 31. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!