Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok, pozitívat teszteltem...

Csajok, pozitívat teszteltem 5 hónap után? Nyugtassatok meg hogy nem lesz baj.

Figyelt kérdés
Múlt hónapban is volt pozi tesztem,de megjött:(most rettegek hogy megismétlődik.....
2011. szept. 23. 07:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia.Csak nyugi.Ne idegeskedj,azzal csak ártasz!!!A múlt hóban voltál dokinál?
2011. szept. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a mensi után nem csináltál újabb tesztet? mert attól még megjöhet ha terhes vagy láttunk már ilyet. szerintem menj el még ma dokihoz.inkább nézzen rá a dolgokra. szorítok. de majd írj hogy mi volt.
2011. szept. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia, én voltam a másik topicodban az utolsó válaszoló. Nekem volt múlt hónapban a biokémiai terhességem.Ne aggódj, nem lesz semmi baj. Engem látott orvos, de azt mondta, annyira korai terhesség volt, hogy a szervezet ezt egy sima menzinek fogja fel. Én most csak várok...Te ne aggódj, nem lesz semmi baj.
2011. szept. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Csináltam múltkor a menzi után is tesztet de az már negatív volt...voltam dokinál is de ő akkor nem mondott rá semmit.

Annyira jó lenne ha minden rendben lenne.Már azt hittem hogy soha nem leszek terhes mert hátrahajló méhem is van...de eddig kétszer próbáltam ki egy bizonyos pózt és láss csodát mind a kétszer sikerült:)előtte meg 3 hónapig semmi.

Köszönöm a válaszokat!

Kedve utolsó szorítok neked is hogy sikerüljön:)

2011. szept. 23. 08:07
 5/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul a ciklusom 27-28. napján sikerült....:D
2011. szept. 23. 08:08
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nekem is a ciklusom végén fogant. Érdekes a női szervezet.
2011. szept. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom hogy így hogy fogja számolni a doki a terhességet,mivel augusztus 14-én volt meg utoljára...de az tuti hogy szept 9-10-én volt a peteérésem?!
2011. szept. 23. 08:28
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, napra pontosan tudni fogják a terhesség idejét. Az ultrahang csodákra képes, nagyon örülök neked, és bevallom kicsit irigyellek is :D Utolsó voltam
2011. szept. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Megértelek,én is mindig irígy voltam a többiekre akiknek volt pozi tesztjük:)De neked is sikerülni fog,szorítok!

Ti mióta próbálkoztok?Mennyi idősek vagytok?

2011. szept. 23. 09:24
 10/13 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!gratulálok,és boldog babavárást kívánok!

nekem is hátrahajló méhem van,elárulod a pózt?:)

2011. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!