Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Singulair mini tabletta...

Singulair mini tabletta tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kétéves a kisfiam, folyamatosan visszatérő hörghurutja van. Allergiát nem találtak nála, de minden náthából ez lesz. Ilyenkor Ventolin, teofillin kúp, néha ha muszáj Rectodelt. Sajnos egy hónapja volt hörghurutja, akkor majndem kórházba került, és most megint előjött :(((. A pulmonológián Singulair-t írtak fel neki, hogy ritkítsa és enyhítse a betegséget. Ezt valóban várhatom tőle? Van valaki itt, aki ezt használja a kicsijének? Úgy el vagyok keseredve, úgy szeretném ha segítene neki valami :(((:
2011. márc. 31. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is így kezdődött a dolog. Teljesen ki voltam készülve. Végül aszthmás lett. Nem akarlak elkeseríteni de a Singulair nálunk semmit sem jelentett. Ami jól bejött, az a ventolin és a flixotide. Elvittem vagy egy tucat dokihoz, mert nem akartam elhinni, hogy tényleg ez van. Volt, hogy hajnal 2kor rohantunk a kórházba. Végül elfogadtam és elhatároztam, hogy ki kell nőnie. Sikerült találni egy nagyon jó orvost. Többször látta a dokit, mint a nagyanyját. De tényleg nagyon jó doki volt. Soha nem csinált olyan vizsgálatot, ami fájt volna a gyereknek. Még vérvételt is nagyon- nagyon ritkán. 4 éves koráig nem is küldte még allergia vizsgálatra sem. Most 9 éves és sikerült. Tényleg kinőtte.
2011. márc. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Az, hogy kinőtte, akkor azt jelenti, hogy már asztmás?

A kórházban egyébként mi történik, ha ilyenkor bekerül a gyerek? Infúzióban kap valamit? Esetleg napokig?

2011. márc. 31. 14:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt akartam írni: "azt jelenti, hogy már NEM asztmás?"
2011. márc. 31. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!