Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatok a terhessé...

Mik a tapasztalatok a terhesség előtt vagy alatt használt Aloe Berry, és más hasonló termékekel (pl. méhpempő tabletta)?

Figyelt kérdés
2008. febr. 15. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kizárólag Aloe Vera gélt iszom, és Aloe vere B12 vitamint szedek a terhességem elejétől a mai napig, és fogom is végig.

A gélből 12 hétig napi 2X fél decit, a tabiből kettőt, utána 1X fél deci és egy tabi.

Nagyon jó, egészséges, semmi mesterséges anyag nincs benne, kiegyensúlyozza a táplértékeket, segíti az emésztést, erősíti az immunkrendszert.

Én csak ajánlani tudom, minden laborom, eredményem tökéletes.-)

Ha segítség kell, akár termék kell, szólj.-)

2008. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is a terhességem elejétől iszom az Aloe gélt, havonta váltva az Aloe Berry-vel, állítóla így a jó, de én csak napi 1x fél decit éhgyomorra, mert az az ajánlatos mennyiség, rá is van írva. Nekem is jók a laboreredményeim, pedig nekem folyamatosan vastagbélgyulladásom van, arra kell gyógyszert szednem, de mióta iszom az is jobb és a gyomrom sem fáj. Szóval én sem tudok róla semmi rosszat mondani az ízén kívül :-). Pedig én nem nagyon hiszem az ilyen hókuszpókuszokban, de tényleg jó. Immunerősítő is, és a Berryben pedig van egy pici gyulladáscsökkentő is. Egyébként nekem a nőgyógyászom adta! További jó babavárást!
2008. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szia. én is iszom a berry-t, naponta fél dl éhgyomorra. mellé 3 mg folsavat szedek, mást nem. a terhességem előtt már elkezdtem szedni a nőgyógyászom javaslatára. azt mondta, hogy az ún. terhesvitaminok mind mesterséges, szintetikus anyagok, sokkal jobban járok, ha inkább v.mi természetes szert szedek, pl. berry-t.
2008. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szia!Én a teherbeesés előtt is,és most is szedem,és iszom.Berry-t,royal jelly-t,b12.Nekem egyébként ez segített teherbe esni.Endometriózisom volt 2x,műtöttek is,inszeminációra is jártam eredménytelenül.Most 36 hetes vagyok,egyszer sem voltam beteg,semmi bajom nem volt a terhesség elején sem.Csak jót tudok róla mondani.Szívből ajánlom!Szia
2008. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a gélt előtte ittam.Most a kids-et szedem az omega 3-at meg az absorvent c-t. Nagyon jók "8 héten járok és teljesen megvagyok elégedve.Hozzátéve hogy nem sokat híztam és nagyon hízékony vagyok.Kellemes babavárást
2008. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
mindne gyógynövénykönyvben benne van, h terhesség alatt nem tanácsocs aloe verát inni.
2009. ápr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!