Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pavrovírus B19fertőzésre (5....

Pavrovírus B19fertőzésre (5. gyermekbetegségre) kaptatok valami gyógyszert vagy kenőcsöt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Hello! Egyből nem esett le, de ez a 3 napos láz néven, v erythema infectiosa-ként is ismert.


Mi nem adtunk semmit, a lányom 1 éves forma volt mikor nyáron elkapta. Az orvos szerint nem viszket nagyon, de ahol csúnyább volt, aloe sprayt vagy gyógyszertári popsikrémet kentem rá.


Nem panaszkodott. Elviekben, ha nem kened sincs semmi gond, bár én azért bekentem néha, ami nem tetszett. Neki nem volt nagyon csúnya.

2011. ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a 3 napos láz, kedves első válaszadó.A kisfiamnak is most van.A doktornő fenistil cseppet és kenőcsöt írt fel viszketésre.
2011. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, első voltam... igazad van. A lányom egymás után kapta el őket, azért kevertem be egynek. Szegényt jól megkínozták.


5. betegség, erythema infectiosum, amiről beszéltem, a bőrpír, egyéb miatt egyértelmű volt számomra. Változatlan, amit mondtam, gyógyis popsikenőcs, aloe first, de csak alkalomszerűen. Őt még annyira nem izgatta, inkább engem.

2011. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megint én, első :-)


Fenistil cseppet is kapott, de egyből elaludt tőle mindig, csak az első időben használtuk, nem volt akkora szüksége rá.

2011. ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. ápr. 1. 22:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!