Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4,5 éves kislánynak egy...

4,5 éves kislánynak egy 20Ft-nyi helyen hiányzik, kihullott a haja. Hasonló eset?

Figyelt kérdés
Azóta volt bőrgyógyászat, vérvétel stb. de minden rendben van közben a folt még nagyobb lett. Valakinek hasonló helyzet, tapasztalat, ötlet??? Mitől lehet?
2011. ápr. 4. 21:49
 1/7 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Hát biztos nem kopaszodik... neten nem találtál hajhullással kapcsolatos betegségeket?
2011. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem 6 évesen volt ez. Nem emlékszem már - és anyum sem -, hogy mennyi idő alatt, de nekem totálisan kihullott a hajam. Csak pihék voltak a fejemen. Semmilyen szervi, sem lelki eredetet, okot nem találtak rá. Aztán pár év alatt visszanőtt a hajam. Addig viszont elkeserítő volt a helyzet - állandóan sapkát hordtam, mindenki csúfolt, én voltam a kis kopasz a suliban...

Ahová csak lehet, vidd el vizsgálatokra, gasztrora, mindenhová, hátha kiderül valami, mitől lehet.

2011. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fül-orr-gégésznél és fogorvosnál voltatok már?

Ha csak bizonyos helyen hullik ki a haj, akkor az gócra utal.

2011. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!


nekem apámnál volt ilyen. Neki gomba volt a ludas. Mutasd meg bőrgyógyásznak!

2011. ápr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia én is bőrgombára gondolnék.Nem láttál a folton vagy körülötte hámlásos kissé váladékos valmit? Mert ha igen akkor gomba bár azt meg kellett volna ismerni a bőrgyógyinak.A fejbőr gombásodás is képes egész nagy foltba elterjedn,de a belső gyulladás is hasonló tüneteket okoz a fejbőrön,addig vizsgáltasd még meg nincs az oka.
2011. ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem elkeseríteni szeretnélek, de ez - ha minden vizsgálat negatív- alopecia.

Itt egy honlap, van egy társaságunk az ország minden részéből, itt tudod felvenni a kapcsolatot:

[link]

Isten adja, hogy ne alopécia legyen és ne haragudj rám. Ha mégis megnézed a linket, lehet belőle sokat tanulni és láthatod, hogy nem vagy egyedül. Ha bármiben tudok segíteni, írj. (A blog nem az enyém, csak én is tag vagyok.)

2011. ápr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat!!!
2011. ápr. 5. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!