Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagymarosi ortopédorvos?

Nagymarosi ortopédorvos?

Figyelt kérdés
Egy elérhetőséget szeretnék.
2011. ápr. 6. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Kismarosit tudok, de nagyon ajánlom, maximálisan elégedettek vagyunk vele.

[link]

A doktorbácsi van a képen, nagyon aranyos és anno főorvos volt egy pesti kórházban, mielőtt az alapítványnál kezdett dolgozni. Én csak jót tudok róluk írni. Alapítvány, szóval annyi pénzt adsz a vizsgálat után, amennyit gondolsz

2011. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mennyit illik adni? A 3 éves lányom lábát szeretném megnézetni.
2011. ápr. 6. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi csípő Uh-ra mentünk anno 5.000 Ft-ot adtunk. De a recepciónál van kint egy kis tábla. Mint mondtam, alapítvány, de ki van írva, hogy bizonyos vizsgálatok nekik mennyit jelentenek anyagilag. 5000 Ft-ot azért szerintem illik adni és tényleg nagyon alaposan megnézi a doktor út. Ha kell UH-val, mindennel. helyben is tudsz fizetni a recepciónál, de kérhetsz csekket is. És gyógytorna is van náluk, ha szükség lenne rá.
2011. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. ápr. 8. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!