Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit jelent az hogy kitűnő?...

Mit jelent az hogy kitűnő? Egy-két 4-s belefér? Az év végi bizonyítvány az egész évtől függ vagy a 2. félévet nézik?

Figyelt kérdés
2.-as a kisfiam és nagyon jó tanuló,van egy -két 4-ese de zömivel 5-se van.
2011. ápr. 7. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kitűnő az, aki tiszta ötös. Max. 4 négyesig jeles.

A bizonyítvány jó esetben az egész évtől függ, a félévi csak értesítő, azért nem is írják bele a bizonyítványba, csak az ellenőrzőbe.

2011. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2 négyestől már csak jeles, az egész évet nézik
2011. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És mikor jutalmazzák a gyerekeket,ha kitűnő,vagy a jeles is szóba jöhet?Az 1.félévben nem tudom pontosan de egy olyan 5-6 4-ese biztos van a többi 5-s.A 2.félévben két 4-ese van a többi 5-s.
2011. ápr. 7. 19:29
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Ne haragudj, de ha másodikban már van egy-két négyese, akkor annyira nem jó tanuló (:

Az pedig iskolánként eltérő, hogy a jeles kap-e valamit (:

2011. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2.-os gyereknek félévkor 5-6 4-ese, a többi ötös.??? Hány tantárgya van egy 8 éves gyereknek???

Figyu! Attól még, hogy egy-két dolgozat 4-es, még simán lehet adott tantárgyból is ötös évvégén, tehát, attól még, hogy évközben mondjuk matekból van három 4-ese, de mellette van öt ötöse, akkor ötösre fogják zárni, mert az átlaga annyira jön ki. Tehát lehet kitűnő. Vagy valamit én értek félre??? Én, igaz már 31 éves vagyok, de általánosban 2-tól 7-ig kitűnő voltam, pedig évközben voltak 4-es dolgozataim.

2011. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Komolyan, nem mindegy:-((((((((
2011. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az egész évben idáig matek:Csak 5-s,irodalom:kb.2 4-s,a többi 5-s.Nyelvtan:szintén mint az irodalom,Környezet:1 4-s,többi 5-s,Angol:1 4-s többi 5-s(sajnos pontosan nem tudom hogy miből mennyi van mert beszedték a (tájékoztatót)Ez a 2.félév jobb mint az 1.itt csak összesen 2 4-ese van (ezt biztosan tudom)
2011. ápr. 7. 19:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában nem tudom hogy van, mivel még messze nem iskolás a gyerekem, de az én időmben :)


a kitűnő a szín ötös mindenből

a jeles ha van 1,2 négyese


jutalmazás csak kitűnő esetén és az egész évet nézték. emlékszem 6.-os voltam sírva mentem haza az évzáróról, mert abban az évben nem kaptam könyvjutalmat, mert tesiből 4-es lettem. :( (el volt törve év közben a bokám és így sok felmérésből mint futás, kötélmászás, ugrás stb kimaradtam)

apukám nem győzött vigasztalni, aztán megvette nekem azt a könyvet, amit az osztálytársam kapott jutalomként :) de az már nem ugyanaz...


érdekes, hogy azok a könyvjutalmak még mindig megvannak, némelyik elég viseltes állapotban. :) az egyikből amit még 2 osztály végén kaptam (Mildi meséi) abból olvasok most esténként a saját kicsimnek

2011. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Üdv! Sikerült tartani ezt a jó tanulmányi eredményt az elmúlt nyolc évben?
2019. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

3-as,már miért ne lehetne jó tanuló? Te is egy ilyen hülye, maximalista idegbeteg állat vagy?


Kérdező, kitűnő vagy nem kitűnő légy rá büszke! :)

2020. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!