Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen matracot vettetek...

Milyen matracot vettetek kisgyereketeknek a nagy ágyba?

Figyelt kérdés
Mire kell odafigyelni?Olyan nagy választék van,hogy nem tudom,hogy milyet válasszak.
2011. ápr. 8. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a baj a mai piaccal, túl sok a választék:D Én is mindig mindennel így járok. Én babámnak vettem matracot a kiságyába, mert használtan vettük az ágyat, nem is tartozott hozzá, de ha tartozott volna is, akkor is újat vettem volna. Nézegettem, nézegettem, aztán vettem egy normál nem túl drága matracot bele, semmi extrával (nekem annak idején egy síma szivacslap volt a kiságyamban, nem volt még kókuszmatrac:D) Rugós matracot vettem.

Ha nagyon van rá pénzed, vegyél olyat, ami memory foam-os, felveszi a teste alakját. Minél több rugó van benne, annál stabilabb, viszont annál keményebb is. Ha teheted, vidd el, hogy próbálja ki, melyik neki a kényelmes, egy puha, vagy egy kemény.

2011. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi egyszerű szivacsmatracot vettünk. Nem a vastagot és nagyon puhát, hanem a vékonyabbat. Tartja a gerincét és olyan jókat alszik rajta. :o)
2011. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi olyat vettünk, amit magunknak is vettünk volna. Keményet, szivacsot, megbízható minőségűt, amire garancia is van. Nálunk bevált az ikeás matrac, így nekik is az lett. Mit mondja, ár-érték arányban szerintem jó és nagyon kényelmes.
2011. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!