Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csizma és téli ruházat:...

Csizma és téli ruházat: Beszereztétek már? Hol vettétek?

Figyelt kérdés
Csizmával vagyok jobban bajban. Kb 10 ezerért hol tudok venni márkásat?
2011. okt. 12. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én meg a téli ruházattal vagyok bajban, mert még inkább csak az átmeneti cuccokat árulják.

Cipőt én szinte mindig a Deichmannba veszek. Több márka is van ott, szinte mind jó. S már lehet kapni néhány csizmát.

2011. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Érdemes már megvenni, vagy várjuk pár hetet?
2011. okt. 12. 13:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Deichmannban vettem csizmát/bakit a csajosomnak (2 éves) és a fiamnak is (4 éves). Egy szebbet és egy nem annyira szépet, viszont olcsót mindkettőnek. Az olcsók 3-4 ezer ft ok voltak a drágábbakat 8 ezerért vettem.
2011. okt. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindig a Deichmannban veszem a gyerekcipőket, még sosem csalódtam, nagyon jók és az áruk is megfelelő.

Épp a hároméves lányomnak keresnék téli dzsekit, de égen-földön nem kapok. Lehet, hogy velem van a baj, de szerintem egy hároméves gyereknek nem való a hosszított fazonú, szőrmés kapucnis, csilli-villi hímzett kabát, olyat szeretnék, ami meleg és praktikus, amitől nem kapok infarktust akkor sem, ha az óvoda udvarán meg a játszótéren hempereg benne... Egyszerűen sehol nem látok normálisat.

Az egyéves fiamnak ma sikerült kínaiban kifognom egy nagyon aranyos, kék, bundabéléses dszekit kantáros nadrággal, vízhatlan, mindezt 4800Ft-ért, elég baráti szerintem. Ilyesmit szeretnék a leányzónak is, csak nem kapok.

2011. okt. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
C&A és Deichmann.
2011. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Téli ruházat a Tescóban,csizma Deichmann!
2011. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
www.csiniruha.hu folyamatosan vásárlok, már mindene megvan őszre. Új ruhái leginkább, h&m, c&a, esetleg tesco.
2011. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: télre is, igaziból. Több kabátja van, és nem féltem őket 2500 körül volt darabja, debenhams, benetton, marks&spencer, gap, ezekből a használt is szép, de nagyon kritikusan és praktikus céllal vásárlok, semmi csillivilli, mindenki el van ájulva a szettjeitől :)
2011. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csizma:Deichmann(csini),Decathlon(hótaposó).A csini 5-,a hótaposó 4 ezer volt.

Kabát nekünk most nem kell,mert jó még a tavalyi,illetve januárban vettem még egyet leárazva.De ha vennem kéne,akkor vagy a Decathlonban vennék,vagy csütörtökön láttam Takko-ban nagyon praktikusakat.(dzsekis jellegű volt mindegyik)

2011. okt. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Cipőt a Deichmannban veszek a fiamnak, igaz mire jön a szezon vége, szétesik, hamar tönkre teszi, de annyi pénzért megéri még így is. A téli ruházatot C&A akcióban, vagy kínaiban szerzem be, néha vateráról, teszveszről. A kislányomnak szoktam venni használt szabadidő nacikat, itthon szétnyűni jó az is, persze veszek "elmenős" szép ruhát, azt mindig újként veszem. A kicsinek már megvettem a téli ruhákat, a nagynak még kell vennem télre kabátot és lábbelit. Ő még őszi ruhákban jár.
2011. okt. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!