Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet egy kislányt a...

Hogyan lehet egy kislányt a természetben pisiltetni amíg nem tud guggolva pisilni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 12:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem van kényelmesebb, mint ami a képen van.

Én úgy szoktam, hogy leguggolok terpeszben, a lányom a karjaival a térdemen kapaszkodik, én meg a két combjánál a levegőbe tartom a lábait. Ezt azért szeretem, mert így a letolt nadrágot nem pisiljük le...

Mondjuk a 10 perc így is sok lenne. :o)


Off: hány éves aki már szégyenlős? A 4,5 évesem nem zavartatja magát közönség előtt sem még. Viszont ő már tud egyedül pisilni...


3 lány anyukája

2012. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, amúgy lehet, hogy nektek egy pisilő tölcsér kéne.


[link]

2012. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ismerősék vettek a B.endonban műanyag mobil bilit, mert a kisfiú csak bilibe hajlandó. Laposra összecsukható, a lábait kihajtva pedig wc szűkítőként is lehet használni. Nekik nagyon bevált. Nem olcsó, az igaz.
2012. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
3 éves lányom leguggol jól széttett lábakkal, a nadrágját középen fogom, és úgy pisil. Én tartom természetesen, ilyen helyzetben támaszkodnia kell.
2012. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálam bevált hogy vagy megkapaszkodik valamiben vagy ha van kidőlt fa amire rá tud úgy ülni hogy a nunija már mögötte legyen akkor előredőlve. Így garantáltan nem lesz pisis a cipője, nadrágja. Így kakilni is tud(na), sajnos nekem nem akarja, úgy tudtam rávenni erőben amikor szólt hogy nagyon kell és nem volt más mód hogy egy alacsony ágra felültettem, egyik kézzel őt, másikkal a nadrágját fogom, bár az eddigi tapasztalat szerint nem lenne pisis, az is szépen a földre megy (Ezt azért találtam ki mert nem akarta ott elintézni és mint játék,"most innen lekakilunk" aztán legközelebb már adta magát). Másik megoldás, nagyobb lőre felül de csak fél fenékkel támaszkodva ruha térdig le, kisterpesz és mehet. Tesója tud guggolva de ő is kényelmesebb típus, ülve/támaszkodva intézi ha lehet. kicsi 4, ő 6. Nagydolog neki is fáról le, néha pisilni is úgy akar, általában inkább a bokorba irányítom de van hogy kihajtja hogy feltegyem. A kertben meg van egy régi mosógépdob, tüzelni szoktunk benne, általában fa meg papírszemét van benne, arra van feltéve egy wc szűkítő és abba mehet a pisi, meg a zsepi is...
2013. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!